Çocuklar için İngilizce kursları ister yüzyüze çalışsın ister online çalışsın sürekli öğrencisini aktif etmek ve öğrencisini İngilizce ile iç içe tutmak zorundadır. Çocuklar için İngilizce kursu öğrencileri yaşları gereğince kendilerini sürekli İngilizce'ye maruz bırakacak yeteneğe sahip değillerdir. Bundan dolayı çocuklar için İngilizce kursu öğretmenleri ne yöneticileri her anı değerlendirecek faaaliyetlerle öğrencilerime İngilizce çalışmalar üretmek durumundadırlar.

Wh sorularıda özellikle başlangıç aşamasında bulunan çocuklar için İngilizce kursu öğrencileri için eğlenceli ve İngilizce kazanımları destekleyici faaaliyetler üretmeye uygun yapıda bir eğitim çalışması olacaktır.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenleri ve yöneticileri olarak bizler Wh sorularını öğrencilerimize ulaşabileceğimiz bir fırsat olarak görmekteyiz. Her Pazartesi akşamı öğrencilerimize bir kitap videosu ve bu kitaba ekli uygun olarak hazırlanmış 4 soruluk bir sınav hazırlayarak WH soruları sayesinde hem eğlenceli bir aktivite hemde küçük bir sınav yapmaktayız.

WH sorularının uygulandığı bu sınavımız ile de çocuklar için online İngilizce kursu öğrencimiz her Pazartesi akşamı bir İngilizce kitap okuma şansınıda elde etmiş oluyor.

Çocukların İngilizce eğitiminde kitap okumanın rolü her geçen gün daha da kabul gördüğünden öğrenci velilerimizde bu çalışmadan oldukça mutlu oluyorlar.