Çocuklar için İngilizce kursu öğretmenleri ve Çocuklar için İngilizce kursu yöneticileri iyi bilirler ki İngilizce bir kazanımın öğrencide tam yer edinmesi ve öğrencinin dili edinebilmesi için iki temel etkinlik vardır.

Bunlardan birincisi çocuklar için İngilizce kursu bünyesinde verilen İngilizce dersleridir. Çocukar için İngilizce kursu programında ve çocuklar için İngilizce kursu kitaplarında öğrencinin yaşına göre edinmesi hedeflenen kazanımlar sıra ile yerleştirilmiştir.

Çocuklar için İngilizce kursu İngilizce derslerinde çocuklar için İngilizce kursu İngilizce öğretmeni bu kazanımları öğrencilerine sistematik olarak iletecek ve çocuklar için İngilizce kursu öğrencisi kazanımları öğrenmeye başlayacaktır.

Ancak sadece çocuklar için İngilizce kursu öğrencisinin İngilizce'yi edinmesi için bu dersler ve kazanımlar yeterli olmayacaktır. Çocuklar için İngilizce kursu yöneticileri çocuklar için İngilizce kursu öğretmeninden bağımsız olarak çocuklar için İngilizce kursu öğrencilerini İngilizce dinleme ve okuma yapmaya yönelterek çocuklar için İngilizce kursu öğrencisinin derslerde gördüğü bu kazanımları bolca duymasını çocuklar için İngilizce kursu öğrencisini İngilizce'ye maruz kalmasını sağlamalıdır.

Bizler Elmadil çocuklar için İngilizce kursu öğretmenleri ve çocuklar için İngilizce kursu yöneticileri olarak çocuklar için İngilizce kursu öğrencilerimizin her gün 30 dakika İngilizce dinleme 15 dakika İngilizce okuma yapmaya yönlendirmekte ve bun faaliyetlerin takibini yapmaktayız.