Çocuklar için online İngilizce kurslarında başlangıç aşamasında her kurum ve öğretmen aynı görüş ve davranışta olur .Çocuk mutlu olsun aile çocuğunun mutluluğunu görsün eğitim başlasın.

Genel anlamda bu doğru bir yaklaşım ancak bu mutluluğun akademik anlamda beslenmesi ve sürecin süreklilik göstermesi gerekmektedir. Çocuklar için online İngilizce kursu basit bir süreç olmayıp bir kaç ayda dil edinimi tamamlanmamaktadır. İngilizce edinimi tüm avrupa dilleri gibi belli basamaklara ayrılmış olup bu basamakların taamlanası en az bir kaç yıl sürmekte sadece kısa süreli kurslar ile İngilizce edinimi tamamlanammaktadır.

Çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri ve çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenleri A1 seviyesinde eğitimine başladıkları öğrencilerini B2 seviyesine kadar taşıyabilecek planlamayı hem müfredat hemde zamanlama açısından ortaya koymalı çocuklar için online İngilizce kursu velilerini bu süreç hakkında baştan bilgilendirmeleri gerekmektedir.

Çocuklar için online İngilizce kursu velisi süreç hakkında bilgi edinmez ise çocuğunun gelişimini gözleleekten başka bir alternatifi kalayacaktır ki bu gözleleme ise belli bir aşamadan sonra yeterli olmayacaktır.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak veli bilgilendirmesini ve çocuklarımızın İngilizce eğitiminde süreklilik ortamını kesinlikle önemsiyor eğitimin tüm basamaklarında velimizi süreç hakkında bilgilendirmeyi ana görevlerimizden sayıyoruz.