Çocuklar için online İngilizce kursu öğrencileri ders günlerinde ders zamanından en az 10 dakıika önce yaşına göre çocuklar için online İngilizce kursu velilerinden gerekli desteği alarak derse çocuklar için online İngilizce kursu derslerine haır olarak derse katılmalıdırlar.

Çocuklar için online İngilizce kursu yüksek motivasyon ve maksimum verimlilik ile ilerlediğinde tam hedeflenen boyutta bir verimliliğe ulaşabilir. Bu verimli ortam ancak çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisinin derse hazır bir durumda derse katılımı ile gerçekleşecektir.

Çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenleri ve çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri bu hazırlık durumunu çocuklar için online İngilizce kursu velilerine daha kayıt aşamasında anlatmalı derse hazırlık eğitimlerini çocuklar için online İngilizce kursu velilerine vermeli gerekirse aile alışana dek sms ya da başka iletişim kanalları ile aileyi bu duruma hazırlamalıdırlar.

Çocuklar için online İngilizce kursu hata kabul etmeyen bir yapıya sahip olup çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisini ve çocuklar için online İngilizce velisini yüksek motivasyonda tutma ile ilerleyecektir.

Çocuklar için online İngilizce kursu uzun soluklu bir program ve ilerleyiş ile başarıya ulaşacak bir yapıdadır. Çocuklar için online İngilizce kursu kısa vadeli planlar ile bir yere varabilecek bir program değildir.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak bu konuda da tüm hazırlıklarımızı yapmış veli ve öğrencimizi derse hazırlanma konusunda her  zaman onları yüksek motivasyonda tutmaktayız ve kararlıyız.