Çocuklar için online İngilizce kursu pandemi ile yaygınlaşmaya başladığında ülkemizde bu süreç Zoom programına girersin whatsaap'dan takip edersin şeklnde algılandı. Tabii birde şansın varsa bunlar düzenli yapılacaktı 

Oysa çocuklar için online İngilizce kursunun bu olmadığı kesindi bu yöntem acele ve araştırma yapmadan çocuklar için online İnglizce kursuna geçişten başkası olamazdı belki başlangıç aşamasında çocuklar için online İngilizce kursu yarım kalmasın açısından bakıldığında yeterli olabilirdi. Ancak gerçekten çocuklar için online İngilizce kursu eğitimi almak isteyen vei ve çocuklar için online İngilizce kursu eğitimi vermek isteyen öğretmen ve çocuklar için online İngilizce kursu kurumları için bu yeerli değildi zaten de çocuklar için online İngilizce kursu faaliyeti sürdürecek hiçbir eğitimciye yeterli olmamalıydı.

Burada en masum halka çocuklar ve çocuklarının çocuklar için online İngilizce kursundan faydalanmasını isteyen velilerdi.

Çocuklar için online İngilizce kursuna odaklanmış eğitimciler ve eğitim kurumları bu süreci atlattıktan sonra kullanacakları yazılım ve materyallar en son olarakda çocuklar için online İngilizce kursunu desteleyecek eğitim faaliyetlerini araştırma ve geiştirmeye başladılar.

Her şeyden önce çocuklar için online İngilizce kursunun çocuk ve velinin doğru yönlendirilmesi ile sürekli ve çocuğu usandırmadan input verebilme imkanının olması çocuklar için online İngilizce kursu veren eğitim kurumlarının elinei rahatlattı. Çocuklar için online İngilizce kursunun öğrenci ve velileri yapılan bu ek çalışmaların bir ödev olmadığı sadece küçük birer çocuklar içn onlne İngilizce kursu takviysi olduğunu hisstetiler. Bu küçük ama etkli çalışmalar hayatlarının bir parçası haline geldi.

Eskiden çocuklar için İngilizce kursu olarak bildikleri yerleri çocuklarının İngilizce'yi edindikleri bir küçük dönüm noktası olarak görmeye başladılar. İngilizce edinminin okuma ve dinleme çalışmaları ile güçlenip pekiştiğin hissettiler.

Gelelim çocuklar için online İngilizce kursunun küçük kahramanlarına; Çocuklar için nline İngilizce kursunun öğrencileri başlangıçta her yeni şey gibi bu yazılım ve çalışmaları gözlemlediler ortalama üç hafta süren bu gözlemleme sonucunda kullandıkları yazılım va çaılışmalara alışan sevgili öğrencilerimiz  ilk ayın bitimi ile artk onlarda çocuklar için online İngilizce kursu çalışma ilkelerini ve yöntemlerini hayatlarına soktular. Bunun hem kendileri hem aileleri hem de çocuklar için online İngilizce kusu açısından önemi işlern sistematk ilerlemesi ile her bir bireyi kendi başına rahatlatmış olması oldu.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak bizlerde bu gelişim ve uyum sürecinin başından bu yana içinde olduğumuz için oldukça mutluyuz. Çocuklar için online İngilizce kurslarında öncü kuruluş olmak amaı ile çıktığımız yolda öğrenci, veli ve çocuklar için online İngilizce kursu olarak gelişimin her aşamasında varolmak bizleri onurlandırıyor.

Çocuklar için online İngilizce kursu çocuk açısından eğlenceli çocuklar için online İngilizce kursu eğitim kurumu açısından ciddi bir iştir. Çocuklar için online İngilizce kursu yapacaksan bu işin hakkını vereceksin ilkesi ile çıktığımız bu ylda kararlılıkla ilermek en büyük dileğimiz.