Çocuklar için online İngilizce kurslarında rutin yapılması gereken çalışmalardan bir taneside çocuklar için online İngilizce kursu velisinin akademik olarak bilgilendirilmesi olacaktır.

Velnin çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenleri tarafından yılı olarak bir raporlama şeklinde bililendirilmesi veliyi çocuğunun gelişim süreci hakkında güven altında olduğunu hissettirecektir. Çocuklar için online İngilizce kursu velileri çocukların İngilizce adına nasıl ve hangi süreçte geliştiğini bilmiyor olsa konuya hakim bile olasada bu raporlama yöntemini bilen bir tanıdık isme incelettirerek çocuklar için online İngilizce kursunun çalışmaları ile çocuğunun gelişimi hakkında da bir bağlantı kurabilecektir.

Çocuk gelişimnde çok etkli olan eğitim kurumları ve öğretmenleri yaptıkları bu çalışmalar ile öğrenci velilerine karşı otomatik olarak kendilerini denetim altına almaları da işin centilmence ilerlediğini ve nasıl bir özgüvene sahip olduklarınında ispatıdır.

Çocuklar için online İngilizce kursu ile veli arasında bu rporlama çalışmaları ilede ciddi bir bağ oluşumu gerçekleşecektir.

Bizler Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu öğretmen ve yöneticileri olarak velilerimizi her ayın 1. ve 15. günü olmak üzere ayda iki kere veli bilgilendirme kazanım raporlarımızı hazırlayarak sistematik olarak ilerlemekteyiz.

Her zaman söyediğimiz gibi çocuklar için online İngilizce kursu velisi kendisini eğitim kurumu içerisinde güven altında hissetmelidir.