Natural Approach yani doğal Yaklaşım Metodunun en belirgin özellik ve bölümü Sessiz Evre olarak isimlendirilen dinleme ve kavrama bölümü çocuklar için online İngilizce kurslarında çok etkili bir şekilde geçirilebilir ve çocuklar için online İngilzce kurslarında böyle geçirilmelidir.

Sessiz evre doğal yaklaşıma göre dinleme süreci olup çocuğun yakalşık 3 yılını ağırlıklı dinleme çalışması ile geçirmesi tezini savunmaktadır. Çocuklar için online İngilizce kursu öğretmen ve yöneticileri ilk kez kurumlarına kayıt yaptırmış ve eğitimlerine başlamış olan öğrencilerine tüm dinleme imkanlarını sunarak çocuğun hem kelime hemde cümle birikimlerini fazlası ile arttırabilir.

Çocuklar için online İngilizce kursu sessiz evrede yapacağı İngilizce dinleme çalışmaları ile derslerdeki motivasyonu ve işleyiş hızınıda arttırabilir.

Sessiz evre çocuğun bulunduğu her yerde çok verimli geçirilebilecek bir süreçtir çocuklar için online İngilizce kursunun öğretmen ve yöneticilerinin yapacağı yönlendirmeler ile çocuk yemek yerken ya da oyun oynarken bile İngilizce edinimini çok verimli bir şekilde sürdürecektir.

Burada en önemli faktör çocuklar için online İngilizce kursu yönetici ve öğretmenlerinin veliyi çok iyi yönlendirmesi ve çocuğu mümkün olduğunca İngilizce'ye  maruz kalmasını sağlamak olacaktır.

Çocuklar için online İngilizce kursu çalışanları veliyi mesaj bilgilendirme toplantısı görüşme gibi çalışmalarla yönlendirebilir. Böylece çocuklar için online İngilizce kursunun öğrenisi her alanda İngilizce edinimini sürdürmüş olur.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu içerisinde veli ile bu iletişimi sağlayan yönetici ve öğetmenler çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisinin sessiz evre sürecini bolca dinleme yapmasını sağlamayı amaçlamaktadırlar.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu öğrencileri için her gün 30 dakika İngilizce dinleme faaliyti yapmasını sağlamayı hedeflemektedirler. Çocuklar için online İngilizce kursları başarıları ile hatırlanacak olup çocuklar için online İngilizce kursunun başarılı olabilmesi için en önemli çalışmanın sessiz evre sürecinde bolca İngilizce dinleme yapmak olduğunu unutmamamlılardır.

Çocuklar için online İngilizce kursunda sessiz evreyi tamamlatan çocuklr ondan sonraki süreçte zaten kendiliklerinden İngilizce dinleme çalışması yapacaklardır. Çocuklar için online İngilizce kursu öğretmen ve yöneticilerinin bu süreçte tüm imkanlarını kullanarak öğrencilerine İngilizce dinleme yapmasını sağlamak zorunda olduklarını düşünmekteyiz.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak sessiz evre sürecinde bu davranış ve planlamayı kendimize ilke edinmiş olduğumuzu buradan belirtmek isteriz. Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu Blog yazarları çalışmalarına bundan sonraki günlerde sessiz evrenin genel özellikleri ve çocuklar için online İnglizce kursu arasındaki etkileşimi anlatacağız.