Çocuklar için online İngilizce kursu konusu gündeme geldiğinde hemen hemen herkes ders saat sayısına derslere uzaklığa yakınlığa odaklanıyor. Bu yanlış odaklanma öğrenci ve velileri yanlış yöne doğru sürüklemekte.

Çocuklar için online İngilizce kursunda ders saat sayısı tabiki yeterli düzeyde olmalı ancak en önemli faktör öğrencilerin kendi başlarına yapacağı dinleme ve ilerleyen aşamalarda okuma çalışmalarıdır.

Çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisi her gün düzenli olaak 30 dakika dinleme çalışması yapması durumunda kısa bir süre sonra hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmeye başlayacak almış olduğu İngilizce derslerinde daha belirgin bir gelişme süreçi başlayacaktır. 

Çocuklar için online İngilizce kursu eğitim programlarında yıllık 160 saatlik bir İngilizce eğitimi yeterli düzeyde dinleme ve okuma çalışası ile desteklendiğinde fazlası ile etkili olacak öğrencinin beklenenden daha fazla İngilizce edindiği gözlelenecektir.

Burada çocuklar için online İngilizce kursu 160 saatlik İngilizce derslerini dinleme ve okuma çalışmaları ile destekleyecek ve müthiş bir hızla edinim süreci lerleyecektir.

Öğreneklerimizde de açık ve net belirttiğimiz gibi evet İngilizce edinimidne  ders saat sayısı önemlidir ve yıllık 160 saat ve üstü bir İngilizce eğitimi ihtiyaçları karşılayacaktır. Ancak bu 160 saatlik eğitim ancak İngilizce dinleme ve okuma faaliyetleri le beslendiği zaman nitelikli ve sonuca ulaşabilir bir özellik kazanacaktır.

 

bizler Elmadil çocuklar için online İnglizce kursu olarak öğrencilerimiz için her gün 30 dakika İngilizce dinleme 15 dakika İngilizce okuma faaliyetini öğrencilerimize hedef olarak koymuş olmakta olup takibnide yapmaktayız.