Online İngilizce kursu sistemi ile çalışan İngilizce kurslarının online İngilizce kursu öğrencilerine ve velilerine onları sıkmadan sürekli nitelikli inputlar göndermesi gerekir. Bu inputlar kimi zaman İngilizce bilgi ya da kelime olduğu gibi kimi zamanda İngilizce'yi nasıl daha kolay edinebileceklerine dair tavsiyeler oabilir.

Online İngilizce kursu öğretmenlerinin daha rahat ilerleyebilmeleri ve akademik takvimi sürdürebilmeleri için online İngilizce kursunun öğrencilerinin mümkün olduğunca çok İngilizce ile içi içe olması sağlanmalıdır.

Öğrenciler ve veliler sadece dersten derse İngilizce ile uyarılır ise bu eğitim süreci rutin de sıkıcılık oluşturur ve belli bir noktadan sonra gelişim göstermez. Oysa online İngilizce kursunun elinde Sms mail yada internetten kolayca online İngilizce kursu öğrencilerine ve onların velilerine ulaşabilir. Online İngilizce kursu velisi bu durumdan rahatsız olmayacağı gibi çocuğundaki başarıyı gözlemler ve bu başarının kaynağı olan online İngilizce kursu öğretmen ve yöneticilerinin bu rutin input yollamalarından memnuniyet duyar.

Online İngilizce kurslarının temel kuruluş tezlerinden biri online İngilizce kursu öğretmeninin eksikleri tamamlaması ve rehberlik anlayışı olduğu online İngilizce kursu öğrencisinin bireysel olarak yapacağı reading ve listening çalışmalarının İngilizce edinim sürecini çok kaliteli ve hızlandırıcı bir ilerleyişe getirebileceği göz önüne alındığında online İngilizce kursu öğretmen ve yöneticilerinin yapacağı küçük hatırlatmaların önemi daha da anlaşılacaktır.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak bizler hafta içi akşamları saat 21:00 de öğrencilerimize ve değerli velilerimize 5 dakikalıl İngilizce faaliyetler yollayarak ya da aynı saatlerde küçük SMS ler ile hatırlatmalar yaparak düzenli input sistemimizi yaşatmaktayız.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu için saat 21.00 İngilizce faaliyet saati olmuş ve bu davranış her geçen gün bir Elmadil klasiğine dönüşme yolunda ilerlemektedir.

Her zaman dediğimiz gibi çocuklar için online İngilizce kursu öğrencilerimiz için eğlenceli çocuklar için online İngilizce kursu velileri için güven verici öğretmenler ve çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri için ciddi bir iştir.