Sevili anne ve babalar; başlığımız ilk bakışta ne ifade ettiğini anlatamasada makalemizi okuyunca bize hak vereceğinizzi düşünüyoruz.

Çocuklar için online İngilizce kursu ya da eğitimi dityince sektöre ilk bait programar ve eğlenceli oyunlar hatta ücretsiz yazılımlar girdi. Bu basit çalışmalar biranda yaygınlaştı insanların zihinlerinde çocuklar için online İngilizce kursu diyince bu kavramlar ilk önce oturdu. Bu online İngilizcenin tanınması açısından belki iyi oldu ama çocuklar için online İngilizce kursu gibi ciddi bir işin geri plana atılmaına da istemeden neden oldu.

Ne zaman Covid19 hastalığı ve Pandemi ortaya çıktı ve eğitime tüm dünya gibi ülkemizde de ara verilince ve ardından online eğitim ortaya çıkınca çocuklar için online İngilizce kursu terimi zihinlerde doğru karşılığı almaya başladı.

Çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisinin ilk ve en temel özelliği hiç unutulmamamlıdır ki çocuklar için online İngilizce kursu'na pamuk ipliğ ile bağlıdır. veli son karar olarak çocuğunun istdiğini yapacaktır. Bundan dolayı çocuklar için online İngilice kursu kesinlikle eğlenceli bir süreç ile çocuklrına İngilizce eğitimini vermelidir. Ancak bu çocuklar için online İngilizce kursu eğlencedir anlamına gelmez. Bu ik kavram arasınadaki ince çizgiyi ve büyük farkı anlayamayan ve koruyamayan hiç bi çocuklar için online İngilizce kursu sektörde barınamayacak yok olup gidecektir. Ki pandeminin daha ilk yılında bile iş ciddiyetini koruyamayan çocuklar için online İngilizce kursu ve öğretmenlerinin ortadan kalktığı görülmektedir.

Eğitim ciddi iştir, çocukların eğitimi daha ciddi ve ilkeli bir iştir, çocuklar için online İngilizce kursu ise bu ciddiyetten payını fazlası ile alması gerekir ki bu özen ve ciddiyeti kuramayan kuruluşların ne kadar çabuk ortadan kalktığıda görülmektedir.

Tabiki burada çocuklar için online İngilizce kursu ciddidr derken bağır , çağır asık surat gibi eğitimde anlamı olmayan davranışlardan bahsetmiyoruz. Ciddi bir çocuklar için online İngilizce kursu'nun iş prensipleri, hedefleri, veli ve personel ilişkilerinin üst seviyedeki ilerleyişi, lisanslı yayınlar, düzgün programlar gibi çocuk ile doğrudan etkileşmeyecek ama dolaylı yoldan çocuğun İngilizce gelişimini etkileyecek faktörlerden bahsetmekteyiz. Yoksa çocuk çocuklar için onlin İngilizce kursuna devam ettiği sürece gerek öğretmeni gerek arkaaşları ve kurumun ihtiyaç duyulursa yönetimiile iletişimde olduğu sürece her daim mutlu olmalı eğlenceli bir ortamda çocuklar için İngilizce kursu ile iletişimni sürdürmelidir.

sözün özü çocuklar için online İngilizce kursu çocuğun sahasında son derece eğlenceli ve yüksek motivasyonda çalışmalarını sürdürürken arka planda ise iş ciddiyetinden hiç taviz vermeyen bir yapıya sahip olmalıdır.

Elmadil çocuklar için onlin İngilizce kulvarında elinden geldiğince bu seviyeyi korumaya ve çocuklar için online İngilizce kursu sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alma gayretinden hiç vazgeçmeyecektir.