Çocuklar için online İngilizce kursu eğitim sürecinde en önemli kırılma noktalarından bir velinin çocuğunun İngilizce gelişimini hissetmesidir. Çocuklar için online İngilizce kursu velisi İnglizce'ye hakim değilse çocuğunun gelişimini genelde onun sorulara verdiği cevaplar ile anlayabiliyor. 

Çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisi kendisine yöneltilen WH sorularına tek kelimelik cevaplar bile verse veli öğrenisinin İngilizce gelişimi hakkında pozitif bir düşünceye sahip olup çocuğunu İngilizce eğitimi ve özellikle çocuklar için online İngilizce kursu konusunda daha yüksek motivasyon ile desteklemeye başlıyor.

Genel olarak çocukların tamamı en çok tutkulu oldukları konuyu bile veli desteği olmaz ise bir müddet sonra bırakabiliyorlar. Bundan dolayı öğrencinin çocuklar için online İngilizce kursuna devamını sağlayabilmek için mutlaka veli desteğine ihtiyaç duyuluyor. Öğrencisini destekleyen veli ile çocuklar için online İngilizce kursu İngilizce adına bir noktadan başka ilerleebilmesi için mutlaka olmazsa olmazlardan biridir.

Bizler Elmadil çocuklar için onlin İngilizce kursu olarak hem öğrencilerimizin İngilizce gelişimini desteklemek hemde çocuklar için online İngilizce kursu velilerimizin motivasyonlarını arttırabilmek için her Pazartesi akşamı öğrencilerimize bir video yada resim eşliğinde WH soruları yolluyor ve bu soruları öğrencimizin cevaplamasını istiyoruz.

Wh soruları Elmadil çocuklar için online İngilizce kursunda aktif olarak kullanılan bir eğitim aracı olup her öğrencimizin gelişiminde oldukça ciddi katkıları olan bir yaklaşımdır.