Dil eğitiminin en popiler mevzusu İngilizce kunşmaktır ki bu çocuklar için online İngilizce kurslarınında gündeminden hiç düşmez. Çocuklar için online İngilizce kursu öğrencileri İngilizce'yi konuşarak mı edinir yoksa dinleyerek mi edinir tartışması hiç bitmedi hiç de bitecek gibi durmuyor.

Çocuklar içn online İngilizce kursu öğretmenleri , çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri ve çocuklar için online İngilizce kursu velileri her şeyden önce şunu bie kabullenmelidirler diye düşünüyoruz. "Çocuk ne yaparsa yapsın eziyet çekmeyecek". bu fikrimizin arkasında duracaksak beyin fırtınamıza devam edelim çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisi başlangıç düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olmadığına göre bilmediği bir kazanımı ondan istemek hadi İngilizce onuşacağız demek çocuğun mutluluk ilkesine ters düşüyor her şeyden önce.

Çocuklar çin online İngilizce kursu öğretmeni öğrenciyi derste bilmediği ya da henüz hakim olmadığı İngilizce'ye konuş dayatması içine girerse çocuk çocuklar için online İngilizce kursunda nasıl mutlu olacak. Zaten biliyoruz ki öğrenci çocuklar için online İngilize kursuna pamuk ipliği ile bağlı. İstemediği bir işi zorla yapan çocuk çocuklar için online İngilizce kursuna devam eder mi? Tabiki etmez. Ne geçti o zman bizim elimize?

Çocuklar için online İngilizce kursu ile uğraşan öğretmenler ve çocukla için online İngilizce kursu ynöneticileri ve çocuklar için onlineİngilizce kursu velileri şunu hiç unutmamalıdırlar .Çocuk mutlu olmayı ister onu mutsuz yapan hiçbir şeyin devamını getirmez.

Çocuklar için online İngilizce kursuna bir süre devam eder sonra bırakır buda çocuklar için online İngilizce kursunda süreklilik ilkesini devreye sokar ve sonuu baştan belli bir erken final yaşanır.

Pekiiiii çocuklar için online İngilizce kurslarında İngilizce konuşma olmayacak mı? Tabiki olacak ama bu yeterli miktarda anadil desteği sağlanarak yapılmalı. Çocuk çocuklar için online İngilizce kursu derslerinde hata yaptığında onure edilmeli utanmasına fırsat verilmememli hatası bile tebrik edilmeli ve seviyesine göre yavaş yavaş konuşma işlemi çocuklar için online İngilzce kursu öğrencilerine yaptırılmaya başlanmalı.

Öğrenci çocuklar için online İngilizce kursuna devam ederken konuşma bir sonraki aşamaya bırakılabilir önce yüksek motivasyon ve öğrencinin çocuklar için online İngilizce kursuna güveni sağlanmalı.

Her zman söylüyoruz hep de söyliyeceğiz çocuklar için online İngilizce kursu ile çocuk arasındaki bağ pamuk ipliği kadar hassastır saçma sapan dayatmalar ile öğrenci ile çocuklar için online İngilizce kursu arasındaki bu bağ kopartılmamalı hatta çocuğun motivasyonu yüksek tutularak öğrenci ile çocuklar için online İngilizce kursu arasındabi bağ kuvvetlendirilmelidir.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu ilkesel olarak anadil desteği ile derslerin işlenmesini ancak B seviyesine ulaşan çocuklarda ağıılıklı  İngilizce konuşarak  ders işlenmesini kendisine ilke edinmştir