Çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri ve çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenleri öğrencilerine anlattıkları İngilizce konularının ve kazanımlarının pekiştirilmesi konusunda da sorumludurlar.

Çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisi ve çocuklar için online İngilizce kursu velisi kendi kendilerine İngilizcelerinin güçlenmesi için yalnız bırakılmamamlı türlü faaliyetler ile veli ve öğrencinin yanında olunmalıdırlar.

Çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenleri çocuklara yeterince okuma ve dinleme çalışması yaptıracağı gibi öğrencinin ders dışında da bu çalışmaları yapmasını sağlamalı ayrıca öğrencinin belli peryotlarda ki bu ünite bitimleri olabilir çocuğun kendisi ifade ingilizce ifade edebilmesini sağlayacak  görevler vermelidir.

Çocuklar için online İngilizce kursunun vereceği görevler çocuğa mutlulk verici nitelikte olup çocuğa yük olmamamlıdır. Öğrencinin elde ettiği kazanımları sergileyebilceği okuma parçaları ya da küçük video çekimleri bu görevlere bsit birer örnek olabilir.

Okuma Şenlikleri çocuğu motive edecek çocuklar için online İngilizce kursu velisini çocuğunun gelişimini görmesine yardımcı olacak en basit örneklerdir.

Çocuklar için online İngilizce kuruna sadece bir ders anlatma düzeni şeklind eyaklaşmak öğrenciye pek bir şeyler katmayacak olup öğrenciyide kuruma bağlamayacaktır. Bundan dolayı çocuklar için online İnglizce kursu yönetici ve çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenlerinin her daim çocuk ve aileyi İngilizce'ye karşı pozitif tutumda olacak çalışmalar ile sahaya inmeye ihityaçları vardır. Bu pozitif hava ve çalışmalar çocuklar için online İngilizce kursunu toplumdada bir yer edinecek duruma getirecektir.

Her zaman dediğimiz gibi çocuklar için online İngilizce kursu öğrenciler için mutluluk verici veliler için güven sağlayıcı çocuklar için online İngilizce kursu öğretmeni ve çocuklar için online İngilizce kursu yöneticisi için ciddi bir iştir.