Çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri ve öğretmenleri tüm eğitim kurumlarında olması gerektiği gibi öğrencilerine İngilizce eğitimleri sonucunda ulaşabilecekleri ya bir hedef koyabilmeliler ya da çocuklar için online İngilizce kursunun öğrenci ve velilerinin koydukları hedefe ulaşmaları için destek olmalılar.

Çocuklar için online İngilizce kursu planlamasını sürekli başlangıç gruplarına eğitim vermek ve öğrenci sirkülasyonu üzerinden çalışmalarını sürdürmek üzere planlamamlıdır. Çünkü çocuklar için online İngilizce kursunun bu gün küçük öğrencileri yarının ergen ve ardından yetişkinleri olacaklardır. Çocuklar için online İngilizce kursu yönetici ve öğretmenleride bilir ki İngilizce eğitimi kısa süre sürmeyecek devamı başarı ile taçlandırılmassa mazide tatlı bir anı olarak kalacaktır. 

Oysa çocuklar için online İngilizce kursu öğrencilerinin gelecekde güzel bir hayatı çocuklar için online İngilizce kursu velilerininde çocuklar üzerinde güzel bir gelecek için hayal ve planları vardır. Çocuklar için online İngilizce kursu bu güzel hayaller ve planların gerçekleşmesi için İngilizce adına gereğini yapmalı çocuklar için online İngilizce kursu veli ve çocuklarının emeklerini boşa çıkarmamalıdır.

Çocuklar için online İngilizce kursu hayallere ulaşmanın yanında veli içinde ekonomik olarak bir kalem oluşturmaktdır. Veli öncelikle çocuğunun geleceği için hareket etse de sonuçta ekonomik fedarlıklarında bir karşılığını lmak isteyecekdir. Çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri ekonomik karşılık olarak ben eğitim hizmeti verdim karşılığını aldım dememelidir. Çünkü veli sonuçta bir yere kadar çocuklar için İngilizce kusru nihayetinde olabilecek kazanımları algılayabilir. Çocuklar için online İngilizce kursu yönetici ve öğretmenleri İngilizce eğitiminin daha çok içinde olduklar için çocuklar için online İngilizce kursu sonunda oluşacak kazanımların çocuk ve aileye neler getirebileceği hakkında bir ışık tutmalı velinin tercihi üzerine hareket planmlarını hazırlamalıdır.

Veliler bir noktadan sonra çocuklar için online İngilizce kursunun çocuklarına katacağı kazanımları sadece kağıt üzerinde bilir bundan dolayı çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri kazanımların gerçek hayattaki karşılıkları hakkında veli ve öğrenciye bilgilendirme ypmalı bu bilgilendirme sonrasında çocuk,veli ve çocuklar için online İngilizce kursu birlikte ilerlemelidirler. Bir eğitim kurumuna da çocuklar için online İngilizce kursuna da yakışan budur.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak bizler Elmadil çocuklar için online İngilizce kursumuzu 3 temel hedef üzerine İnşa etmiş durumdayız. Elmadil çocuklar için online İngilizce kusu öğrencileri ;

1. İngilizce' yi edinmelidir

2. 7 yaşında eğitimine başladığımız bir öğrencimiz 14 yaşına Üniversitelerin hazırlık sınıfını atlayacak duruma gelmelidir. ( A1 den B2 ye)

3. 7 yaşında eğitimin başladığımız bir öğrencimiz 15 yaşında Üniversite sınavlarında sınavın Dil Bölümünü başarı ile tamamlayacak duruma gelip Sınav sontasında dil bölümünden kazanacak bir dil puanı alacak kadar dil sorusunu doğru çözebilmelidir. (A1 den B2 ve üstü)

Not: Bu hedefler ir garanti ve söz değildir. Sınav başarıları ve dil beceri hakimiyetinde aile , çocuk ve diğer faktörlerinde etkisi vardır. Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu bu hedeflerde bir garanti vermez ancak elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır)