8 yaş için genelde anne babalar arasında bir İngilizce kursu arayışı vardır. Bu arayışı daha güzel tanımlamak istersek çocuğun 8 yaşına geldiği andaki aile davranışlarına bakmak gerekir.

İlkokula başlayan çocukların velileri İngilizce konusunda duyarlı iseler genelde iki tercihde bulunuyorlar bunlardan birincisi çocuklarını bir özel okula kayıt ettirerek çocuğun hem diğer bakıcılık hizmetleri ve olanaklarından faydalanmasının hem de İngilizce eğitimini tamamlamasını planlarken diğer veli grubu ise devlet okullarını tercih edip birinci sınıfı bitirdikten sonra  İngilizce eğitimini İngilizce kurslarında sürdürmesi kararında ilerliyorlar.

8 yaş için bundan dolayı genelde bir İngilizce eğitimine başlama yaşı haline dönüşmüş durumda diyebiliriz. 8 yaş için İngilizce kursu arayışına geçen anne ve babalar genelde bir referans üzerinden yola çıkarak 8 yaş İngilizce kursu arayışına girdikleri gibi bazı anne babalar ise önce 8 yaş İngilizce kursunun genel özelliklerini araştırıp sonra çocukları için 8 yaşa uygun bir İngilizce kursu aramaya başlıyorlar.

8 Yaş İngilizce kursu genel özellikleri temelde çocuğun İngilizce eğitiminin gidişatını belirleyecek planlamalar içermelidir. Eğitim kurumlarınnın bir çoğunda ve velilerde başlagıç grubu asıl ilerde toparlayacak diye düşünülsede olayın gerçek sonuçları böyle değildir ve bir çok çocuk için 8 yaş İngilizce kursu belirleyici özellikler taşımaktadır. 8 yaşında İngilizce'ye başlayacak bir çocukta İngilizce adına yapılacak yanlış adımlar belkide çocuğun İngilizc'den soğumasına ve eğitimini sonlandırmasına kadar sürecektir.

8 Yaş için İngilizce kursları tüm seviyelerde olduğu gibi bu yaş grubunda da içerik planlamasını CEFR Standartlarına göre yapmalı konu dağılımını buna göre seçmeli ve ilerleyişini 8 yaşın genel özellikleri ile sürdürmelidir.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu öğremenleri ve çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri olarak bizler 8 yaş öğrencilerimizi Pre-A1.1 Seviye grubundan başlatıp üst seviylere doğru her yıl ilerletme gayreti ve planlaması içerisindeyiz.

Pre-A1.1 seviye grupları hafata sonu ve hafta içi toplamda 6 ders saati ingilizce eğitimi almakta olupp kendi yaş grupları ile hem eğlenceli İngilizce oyunlarla, İngilizce şarkılarla donatılmış bir 8 yaş İngilizce orogramına katılırlarken hem de bu derslerde çocuklar için onlne İngilizce kursu öğretmenleri ile ders kitaplarının eşliğinde sitematik ilerleyişlerini sürdürmektedirler.

8 yaş çocukları İngilizce kursumu olarak bizler 8 yaş grubunu ilk defa İngilizce ile tanıştıkları için çok önemsiyor Dinleme çalışmalarını ön plana çıkarıyor ve 8 yaş İngilizce kursumuzun tüm öğrencilerini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz.