Hotline
0850 307 35 62
Çocuklar için Online İngilizce Kursu
Öğretmen Desteği

Dil ediniminde en önemli etkenlerden biri sürekliliktir.

Bu sürekliliği sağlamaya çalışacak alanında uzmanlaşmış öğretmenlerimiz, Elmadil'in ingilizce faaliyetlerini düzenli olarak kontrol edecek, sizleri ingilizce eğitiminde doğru yönlendirecek sorularınıza bilimsel kriterler ve metodolojik standartlar içinde cevap vereceklerdir.

Size ayrılan gün ve saatler arasında bizden istediğiniz destek talepleri mutlaka değerlendirilecek ve görev tanımlamamız dahilinde olanlar mutlaka pozitif yönde sonuçlandırılacaktır.

 

Bilgi: Danışman Öğretmenlerimiz sorularınıza ve danışmak istediğiniz noktalara  7 gün içerisinde size ayrılan gün ve saatler arasında mail yoluyla yazılı olarak cevap vermektedir. Yoğun çalışmalarımızdan dolayı Soru-Cevap Bölümünde öğretmenlerimiz ile telefonla görüşme imkanımız yoktur. Öğretmenlerimiz ile grubunuza ayrılmış gün ve saatlerde randevu sistemi ile görüşmek siz değerli velilerimizin en doğal hakkıdır.

 

Eğitim Materyalleri

 

Bu materyaller çocuklarda hem İngilizce edinimini pekiştirirken hem de bir farkındalık oluşturmaktadır.

Sizlere gönderdiğimiz materyallerine örnek olarak

  • Flash Kartlar
  • Posterler
  • Hikaye Kartları
  • Alıştırma Kağıtları
  • Kuklalar
  • Gerçek Objeler

verilebilir.

 

Düzenli Takip ve Veli Eğitim Seminerleri

Çocukların İngilizce Eğitimi sırasında en çok rastlanan sıkıntılardan birisi bir çok yayının farklı düzeylerde veli ve çocuklara sunulmasıdır. Bundan dolayı çocukların kazanımlara doğru odaklanamaması ve Dil Edinmeye başlayan çocuk ve ailesinin türlü değişkenler nedeni ile algısının dağılması sıkça görülmektedir.

Elmadil Online Eğitim Ekibi, bu sorunları öngörerek öğrencimizin öğretim paketimiz içerisinde bulunan yazılım ve kullanıcı bölümdeki faaaliyetlerini velilerimize belli peryotlarda bildirip ve Eğitim Kriterleri içerisinde uygulanabilir tavsiyelerde bulunarak aileyi her daim İngilizce edinme sürecine katmayı kendine bir görev edinmiştir.

Ayrıca Elmadil Online Eğitim Ekibi siz değerli velilerimiz ile belli peryotlarla Sanal Sınıf yöntemi ile  canlı yayında bağlantı kurarak sizlere yeni başlayan üniteler , öğretim teknikleri , materyaller ve sizlerin soracağı konular hakkında Veli Eğitim Seminerleri düzenlemektedir.

 

Çocuklar İçin Online İngilizce Kursunu Destekleyen Ek Çalışmalar

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak öğrencileri için sadece ders anlat geç davranışını hiç kendine uygun görmemekte olup kesintisiz İngilizce inputları öğrencilerinin alması gerektiğine inanmaktadır.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursunda grup derslerinin haricinde öğrencinin motivasyonunu ve İngilizce'ye karşı duyarlılığını artırmak için hafta içi akşamları 5 dakika İngilizce ile ilgilen sloganı ile çocuklara ek faaliyetler sunulmaktadır

Pazartesi aşkamı saat 21:00 de "Wh Questionns"

Salı ve Perşembe akşamları saat 21:00 de "SMS Hatırlatmaları"

Çarşamba akşamı saat 21:00 de "Fill in the Blanks" -  "Boşluk Doldurmaca"

Cuma akşamı saat 21:00 de "The Power of Words" -  "Kelimelerin Gücü" 

isimli çalışmalarla her akşam 5 dakika İngilizce faaliyetlerle öğrencilerinin hem İngilizce'den kopmamasını sağlayan çocuklar için online İngilizce kursu Elmadil hem de onları meşgul etmeden motiv etmektedir.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu'nun sadece bir ders anlatmaktan ibaret olmadığına inanan bir eğitim kadrosuna sahip çocuklar için online İngilizce kursudur.