Hotline
0850 307 35 62
Çocuklar için Online İngilizce Kursu
Elmadil'de Bir Aylık, Bir Bölüm Veya Seviyenin Tamamına Kayıt İmkanı

Elmadil'de gruplar oluşturulurken dikkate alınan ana kriter CEFR Seviye standartlarıdır. Dört ana CEFR Seviye basamağı Elmadil bünyesinde kendi içinde bölümlere ayrılmış durumdadır. Her bir bölüm 10 hafta süreli olup 40 ders saatini kapsamaktadır. Bu bölünmeler sayesinde Elmadil'e başvuran hiç bir öğrencimizi geri çevirmemeye çalışıyor yaşına ve İngilizce bilgi seviyesine en uygun grubumuza yönlendirilmektedir. 

Elmadil eğitim ekibi her bir CEFR Seviyesini kendi iç planlamasında 4 Bölüme ayırmış durumda olup belli peryotlarda yeni gruplar açarak İngilizce eğitimine öğrencilerini zaman kaybettirmeden başlatmayı hedeflemektedir.

Siz değerli velierimiz ise bu ilerleyen sisteme öğrencinizi kayıt yaptırmak isterseniz dilerseniz Seviyenin tamamına (40 Hafta), dilerseniz Bölümüm tamamına (10 Hafta) dilersenizde Aylık (4 Hafta) lık kayıt yaptırıp istediğiniz ödeme şartlarında Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu ailesine çocuğunuzu katabilir dilediğiniz zamandada hiç bir sebeb göstermeden sadece katıldığınız hafta kadar eğitim bedeli ödeyip Elmadil'den ayrılabilirsiniz. Burada en önemli iki hususu 

1.Erken ödeme yapan velilerin çocukları için geri ödemede çocuğun en son katıldığı hafta kadar ücret alınır ve geri ücret iadesi yapılır

2.Ara hafta devamsızlığı var ise yani öğrenci devamsızlıktan sonra tekrar devam ederse ara haftalara katılmış sayılıp en son katıldığı hafta kurstan ayrılmış kabul edilerek geri eğitim bedeli iadesi yapılır.

Pre A1.1 Seviyesi : Toplamda 40 hafta 160 Ders saatidir. Dileyen velilerimiz 160 Ders Saatlik , 40 Ders saatlik ve 16 Ders saatlik kayıt yaptırabilir ve kayıttan sonra süreç başlayıp kayıt süresinin bitmesi ile tekrar yeni sürecin eğitim bedeli ödemesi yapması gerekmektedir.

A1.1 Seviyesi : Toplamda 40 hafta 160 Ders saatidir. Dileyen velilerimiz 160 Ders Saatlik , 40 Ders saatlik ve 16 Ders saatlik kayıt yaptırabilir ve kayıttan sonra süreç başlayıp kayıt süresinin bitmesi ile tekrar yeni sürecin eğitim bedeli ödemesi yapması gerekmektedir.

A1.2 Seviyesi : Toplamda 40 hafta 160 Ders saatidir. Dileyen velilerimiz 160 Ders Saatlik , 40 Ders saatlik ve 16 Ders saatlik kayıt yaptırabilir ve kayıttan sonra süreç başlayıp kayıt süresinin bitmesi ile tekrar yeni sürecin eğitim bedeli ödemesi yapması gerekmektedir.

A2.1 Seviyesi : Toplamda 40 hafta 160 Ders saatidir. Dileyen velilerimiz 160 Ders Saatlik , 40 Ders saatlik ve 16 Ders saatlik kayıt yaptırabilir ve kayıttan sonra süreç başlayıp kayıt süresinin bitmesi ile tekrar yeni sürecin eğitim bedeli ödemesi yapması gerekmektedir.

A2.2 Seviyesi : Toplamda 40 hafta 160 Ders saatidir. Dileyen velilerimiz 160 Ders Saatlik , 40 Ders saatlik ve 16 Ders saatlik kayıt yaptırabilir ve kayıttan sonra süreç başlayıp kayıt süresinin bitmesi ile tekrar yeni sürecin eğitim bedeli ödemesi yapması gerekmektedir.

B1.1 Seviyesi : Toplamda 40 hafta 160 Ders saatidir. Dileyen velilerimiz 160 Ders Saatlik , 40 Ders saatlik ve 16 Ders saatlik kayıt yaptırabilir ve kayıttan sonra süreç başlayıp kayıt süresinin bitmesi ile tekrar yeni sürecin eğitim bedeli ödemesi yapması gerekmektedir.

B1.2 Seviyesi : Toplamda 40 hafta 160 Ders saatidir. Dileyen velilerimiz 160 Ders Saatlik , 40 Ders saatlik ve 16 Ders saatlik kayıt yaptırabilir ve kayıttan sonra süreç başlayıp kayıt süresinin bitmesi ile tekrar yeni sürecin eğitim bedeli ödemesi yapması gerekmektedir.

B2.1 Seviyesi : Toplamda 40 hafta 160 Ders saatidir. Dileyen velilerimiz 160 Ders Saatlik , 40 Ders saatlik ve 16 Ders saatlik kayıt yaptırabilir ve kayıttan sonra süreç başlayıp kayıt süresinin bitmesi ile tekrar yeni sürecin eğitim bedeli ödemesi yapması gerekmektedir.

B2.2 Seviyesi : Toplamda 40 hafta 160 Ders saatidir. Dileyen velilerimiz 160 Ders Saatlik , 40 Ders saatlik ve 16 Ders saatlik kayıt yaptırabilir ve kayıttan sonra süreç başlayıp kayıt süresinin bitmesi ile tekrar yeni sürecin eğitim bedeli ödemesi yapması gerekmektedir.

Grup Seçimi Sayfası

Aşağıdaki Tablo altı (6) yaşında devlet ilkokula kayıt olup 2.sınıfta Elmadil'de İngilizce Eğitimine başlayan ve başarı ile eğitimini sürdürebilen öğrencilerimiz için planlanmıştır.

Öğrencinin başlama yaşına ve ilerleyişine göre bu planlama değişim gösterebilir. Aşağıdaki tabloda Rutin İlerleyiş ve sonradan İngilizce Eğitimine Başlayan öğrencilerimizin grup seçimimden biraz bilgi vermek istedik. Öğrencilerimiz aynı seviyede olsa bile Yaşa Göre Kitap seçimi ve Hizmet alaçağı gruplar farklılık gösterebilir.

Bu planlama standart Edinim HIzına göre planlanmıştır. Çok yüksek düzeyde edinim gösteren öğrencilerde basamak atlaması ya da edinim  düzeyi düşük öğrencilerde gerekirse basamak tekrarı veliye önerilip yapılabilir. Bu basamak değişimlerinde velinin görüşü alınarak karar Elmadil Müdürlüğü - Grup Öğretmeni ve danışman Öğretmenin ortak kararı olarak alınır. 

Elmadil de tüm kararlar eğitim bilimleri çerçevesinde öğrencinin pozitif kazanımı doğrultusunda verilmektedir.

                                              

Sayın Velimiz;

 • Öğrenci Kayıt İşlemlerini tamamlanması için Ödeme İşleminden sonra Kayıt Evraklarını Elmadil'e en Geç üç(3) gün içerisinde incelenmek üzere iletiniz.

Ödeme gerçekleşse bile Kayıt evrakları Elmadil'e ulaşıp incelemesi yapılmadan sistemimiz Kesin Kayıt işlemi onaylanamamaktadır. Bu işlemler bazı ebeveynler için zor ve gereksiz gözüksede tamamen öğrencilerimizin kişsel verilerinin korunması için güvenlik basamaklarının en önemlilerinden birirdir.

 • Kayut için gerekli Belgeler :
 1. Öğrencinin Nüfus Kağıdı Resmi (arkalı önlü) 
 2. Öğrenci Belgesi (E-Devlet'ten alınabilir)                   

 

Seviye Tespit ve Grup Belirleme Sınavı (STS)

Kurumumuzda

 • Yeni Öğrenci Kaydetmek ,
 • İlgi Çekebilmek ,
 • Kayıt İçin İlk İletişimi Başlatabilmek ve
 • Benzeri Sebeblerden

dolayı İngilizce Seviye Tespit Sınavı yapılmamaktadır.

Seviye Tespit Sınavlarımız sadece bizi kayıt için tercih eden kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimizin İngilizce Edininim Seviyesini bulmak ve yeni öğrencimiz için en uygun seviyedeki grubu belirlemek amacı ile yapılmaktadır.

Bu uygulamamızın temelde iki sebebi vardır.

 • Birincisi vakit kaybını önlemek  
 • İkincisi ise Eğitim Bilimlerinde Ölçme Değerlendirmenin Ölçen ve Ölçülen için bir anlamı olması gerekliliğine inanmamızdır.

Bir eğitim kurumunda anlamsız bir iş yapmayı uygun görmediğimiz ve vakit kaybını engellemek amacı ile kursiyerlerimize Seviye Tespit Sınavı yapmaktayız.

STS sonrasında öğrencimizin ingilizce edinimine göre uygun dil seviyesinde bir gruba yerleştirme işlemi yapılacak ve sınav sonucu ile edinmiş olduğu dil seviyesi ve grup ders programı velisine bildirilecektir.

 

 

Kullanılacak Materyaller ve Kayıt Sonrası Materyal Teslimatı

Kullanılacak yazılım ve ya  e-book şifreleri kayıtta belirtilen mail adresine ve cep telefonuna mesaj olarak bildirilirken kullanılacak ders kitaplarının temini veliye aittir. Elmadil kitap ya da başka bir materyal satışı yapmamaktadır.

 

 

Kayıt , Derslerin Başlaması ve Akademik Takvim

Kayıt işlemleri tamamen elektronik ortamda yapılmaktadır. Kayıt ve ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra adınıza açılmış

 • Kullanıcı Hesabı
 • Eğitim yazılımı ve e- Book kullanım bilgileri
 • Danışman öğretmeninizin sizin çalışmalarınızı kontrol edeceği ve sorularınıza cevap vereceği gün ve saatler
 • Ders Programınız
 • Gerekiyorsa yapılacak olan Seviye Tespit Sınavı tarihi

e-posta yolu ile size ulaştırılacak ve ardından telefonla aranarak bu bilgilerin size ulaşıp ulaşmadığı teyit edilecektir.

Ödemeyi takip eden 3(üç) işgünü içerisinde Danışman Grup Öğretmeninin yönlendirmesi ile İngilizce Eğitim sürecimiz önce bilgilendirmeler ile başlayacaktır. Hesaplarınız aktif hale geldikten sonra Online derslerinizin başlayacağı aşamaya geçeceksiniz. Satın aldığınız süre bittiğinde hesaplar otomatik olarak kapanacaktır.

 • Uzaktan Eğitim Kursumuz personeli kayıt öncesinde ve kayıt sonrasında kesinlikle sizin kişisel bilgilerinizi istemez. Sizlerle, bize kayıt formunda doldurduğunuz bilgiler ile irtibat kurar. Personelimizde sadece sizin bizlere kayıt formunda yazılı olarak verdiğiniz bilgiler vardır.

Akademik Takvim

Online Ders Programınız Programın

 • Başlama Tarihi
 • Planlanan Bitiş Tarihi
 • Derslerin Başlama ve Bitiş saatleri

​web sayfamızda kayıttan önce siz değerli kursiyer ve velilerimize ilan edilmiş durumdadır. Bu programlamayı kabul ederek kayıt yaptırmış olacaksınız.

Prensip olarak bu planlama dışına çıkmak istememekteyiz ancak sağlık , tabiat olayları ya da benzeri sebeblerden dolayı Kursumuz Program Değişikliği Yapma Hakkına Sahiptir. Böyle durumlarda bu program değişiklik sebebi ile varsa Sizin Seviyenize Uygun Başka bir Gruba Geçme Talebinde Bulunma (bu isteğninizin karşılanabilmesi için diğer grupta boş kontenjan olmak zorunluluğu gerekmektedir) yada Kurs Kayıt İptali Hakkınız vardır.

Garanti Kapsamı

Elmadil idari personeli ve öğretmenleri öğrencilerimizin başarılı olması için Eğitim Bilimleri Kuralları içerisinde elinden gelenin en iyisini yapmaktadırlar. Ancak insan gelişimi birbirinden farklılık gösterir. İnsan gelişimini etkileyen bir çok farklı etkenler vardır, bundan dolayı her birey hedeflenen hedeflere ulaşamayabilir. Eğitim içerisinde bu ve benzeri sebeblerden dolayı mutlak bir garanti verilemez azından biz Elmadil ekibi olarak böyle düşünüyoruz.

Elmadil öğrencilerine sunduğu hizmetlerde garanti koşullarını siz değerli velilerine aşağıda belirttiği şekilde düzenlemiştir   

 • Elmadil planladığı sure boyunca planladığı tarih ve zamanlarda ders programını değiştirmeden derslerin yapılmasını sağlar. (Sağlık ,doğal afetler ve beklenmedik toplumsal süprizler dışında)
 • Elmadil kendisinden memnun kalmayan velilerine Milli Eğitim Bakanlığının öngördüğü kosullarda ayrılma izni verir.(Bakınız:www.elmadil.com.tr sayfasında Bilgilendirme ve Yasal Haklarınız Bölümü)
 • Elmadil asla Milli Eğitim Bakanlığından izinsiz öğretmen ve personel çalıştırmaz.
 • Elmadil Korsan Yayın kullanmaz öğrencilerine kullandırmaz
 • Elmadil ihtiyaç duyulduğunda hiç vakit kaybetmeden DİSİPLİN KURULUNU toplar ve gerekli işlemleri Milli Eğitim Bakanlığının öngördüğü koşullarda yapar.(Bakınız:www.elmadil.com.tr sayfasında Disiplin Kurulu ve MEB Disiplin Yönetmeliği Bölümü)
 • Elmadil her seviyenin planlandığı gibi planlanan dil seviye hedefine doğru derslerini işler ancak bireylerin o hedefe o zamanda yada başka zamanda varacağını garanti etmez ve bu içerkli bir söz vermez.
 • Elmadil öğrencilerinin gireceği sınavları kazandırma sözü vermez.

Ücretsiz ve İndirimli Öğrenciler Hakkında

Kurumumuzda Milli Eğitim Bakanlığının İlgili kuralları gereği Toplam öğrenci sayısının yüzde 3 (%3) ü oranında ücretsiz öğrenci kayıdı yapılmaktadır.

Ücretsiz öğrenci olabilmenin kriterleri Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından belirlenmiş olup bu kriterler kursumuzun öğretmenlerinden bir kısmı ve yöneticilerinden oluşan ilgili kurulun  toplantısında değerlendirmeye alınarak en uygun öğrencilere bu hak verilmektedir.

Bu bir başarı bursu değildir. Özel Eğitim Krumlarının  yasal olarak yapması gereken bir görevdir.

Milli Eğitim Bakanlığımızın Ücretsiz Öğrenci Değerlendirme kıriterleri aşağıda belirtilmiştir. Dileyen Velilerimiz bir dilekçe ile aşağıda ki bağlantıda Milli Eğitim Bakanlığınca istenen bilgileri doldurup onaylayıp (imzalayıp) kurum müdürlüğümüze mail yolu ile başvurabilir. Bu başvuru her çocuğumuz için yasal haktır. Kurum yöneticilerimiz her başvuruyu ve başvuruda belirtilen bilgileri titizlikle inceleyip şartları yasal koşullara en uygun adaylara bu hakkı teslim etmektedir. %(Üç) 3'lük kontenjan asla kıriterlere uygun olmayan bir adaya uygulanmamaktadır.

 Ücretsiz öğrencilerimizin listesi her Eğitim Öğretim yılının başlamasına (Yedi) 7 iş günü kala web sayfamız üzerinden açıklanır . Ayrıca Ücretsiz öğrencilerimizin kimlik ve velisinin iletişim bilgileri  Milli Eğitim Bakanlığımızın ilgili birimlerine  iletilir bu aşamadan sonra kurum denetlemelerimizde Maarif Müfettişlerine değerlendirme formları ve tüm başvuru dilekçeleri sunulur.

Ücretsiz kaydı yapılacak kursiyerlerde puan eşitliği olursa sırası ile

 • Yetiştirme yurtlarından başvuran çocuklara,
 • Şehit ,
 • Gazi ve
 • Görev başında malül olmuş bireylerin çocuklarına öncelik sırası verilir.

Ücretsiz olarak eğitim görmeye hak kazanmış kursiyerlerimizin bu hakkın (Bir) 1 yıllk olup her yıl yeniden başvuruda bulunması ve tekrar yeni başvurular ile puanlamaya girmesi gerekmektedir.

İndirimli Öğrenci Kayıtları

Kurumumuzda sabit ücret uygulaması yapılmaktadır. Sadece aşağıda belirtilen oranlarda belirtilen özelliklerde ki durumlarda özel indirim yapılmaktadır

 • Erken Kayıt İndirimi : Kayıt sürecinde "erken kayıt yaptıran velilerimize" belirlenen tarihlerde belirtilen miktarda ERKEN KAYIT İNDİRİMİ uygulanır. Bu indirim miktarı ve indirimin geçerli olacağı tarihler web sayfamızda ilan edilir.
 • Kardeş İndirimi : İlk kardeş normal ücretten kayıt olur, bu kayıtı takiben kayıt olan her kardeş için yeni kayıt olan kardeşe yüzde 20 indirim uygulanır. Akrabalık kardeş indirimine gerekçe değildir. Sadece kardeşler kardeş indiriminden faydalanabilir.
 • Bilgi Notu: Kurumumuzdan hiçbir personel yada Yetkili Kişi asla sizleri başarı bursu kazandnız gibi bir slogan ile kayıt için aramaz iletişim kurmaz. Eğer böyle bir iletşim isteği gelirse bu biz değilizdir.Güvenliğiniz için  bu insanlarla iletişimiznizi kesiniz.

 • Elmadil'de  sadece EFT/HAVALE YÖNTEMİ ile ödeme yapılmaktadır. 
 • Her ayın ilk 5 günü ödeme günleri olup sedece devam edeceğiniz ayın Eğitim Bedeli ödemesini yapmanız gerekmektedir. Programı yarım bırakma durumunda kesinlikle programın tamamının ücreti ya da Ayrılış ücreti gibi bir bedel talep edilmemektedir. Veli sadece öğrencisinin katıldığı derslerin ve normal ara devamsızlıkların ödemesinden sorumludur.
 • Kredi Kart Bilgilerinin Alınması Hakkında

  Kursumuz web sayfasında ya da kurum personelimizce asla Kredi Kartı Bilgileri sorulmaz ve kayıt altına alınmaz. Böyle bir talep ile karşılaşırsanız bu web sayfası ya da personel bize bağlı değildir lütfen hemen o web sayfasını terk ediniz ya da telefonunuzu kapatarak konuşmaya son veriniz.

 • Ödeme İşlemi Bittikten Sonra

  Ödeme işleminiz tamamlanmasından sonra üç (3) iş günü içerisinde sizi telefonla arayarak ya da Mesaj yolu ile ulaşacağız ve kayıt işleminizin durumunuz ve ders programınız hakkında size bilgi vereceğiz.