Çocuklar için İnglizce kursu yönetici ve öğretmenlerinin en önemli görevlerinden biride öğrencilerin Writing, Listening, Reading ve speaking becerilerini nasıl geliştirecekleri konuşunda çalışmalar üretmek olmalıdır. 

Çocuklar için İngilizce kurslarında okutulan kitaplar ve metodoloji zaten dil bilimciler tarafında belli standartlara ulaştırlımış durumda. İngilizce kitap yazarları bazı beceri örneklerini kitaplarına koysada bu örnekler tamammen yeterli olmayacaktır. Çocuklar için İngilizce kursu öğretmenleri sınıftaki öğrenciler ve velilerin sosyal düzeylerine uygun beceri geliştirecek faaliyetler bulmalı ve çocuklar için İngilizce kursu eğitim programı sürecinde bunları uygulamları gerekmektedir.

Çocuklar için İngilizce kursu sadece belli konuların öğrenciye aktarılması şeklinde kısır bir döngüye girmesi durumunda başarı gelme oranı sadece çocuklar için İngilizce kursu velisi ve öğrencisinin bireysel çabasına kalacaktır.

Çocuklar için İngilizce kursu öğretmenlerinin sınıfın seviyesine göre yapacakları bu eğitim projeleri aynı zamanda çocuklar için İngilizce kursu yöneticileri tarafından verimli olup olmadığı düzenli olarak kontrol edilmelidir. Çocuklar için İngilizce kursunda verimli olmayan bececi geliştire faaliyetleri hemen sonlandırılmalı çocuklar için İngilizce kursu öğrencilerine yeni faaliyetler yaptırılarak çocuklar için İngilizce kursu eğitim sürecinde hiç vakit kaybına izin verilmemelidir.

bizler elmadil çocuklar için İngilizce kursu olarak hafta içi akşam saat 19:00 zu dört beceriyi geliştirecek faaliyetlerin başlangıç zamanı olarak belirlemek koşulu ile hafta içi her gün 10 dakikalık dört beceri geliştirme çalışmalarını uygulamaktayız. 

Elmadil çocuklar için İngilizce kursu faaliyetlerini ana sayfamızda ve sosyal medya hesaplarımızda detaylı olarak velilerimize tanıtmış verimli olması için sıkı takibe almış durumdayız.