CEFR Standartlarına göre çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri çocuk gruplarının lerleyişini planlamalıdır. Günü birlik gelecek planlaması yapılmamış olan dersler ile çocuklar için online ingilizce kursu öğrencileinin hedeflenen başarılara ulaşması mümkün değildir.

Çocuklar için online İngilizce kursu velilerinin hayallerinde olan ve bunun için fedakarca davranan velilern hedeflrine ulaşabilmesi için öncelikle çocuklar için online İngilizce kursu yömeticileinin sınıflarını bu hedeflere doğru kurgulanmış bir eğitim plalaması ile ilerletmleri gerekmektedir.

Çocuklar için online İngilizce kursu eğitim planlaması Pre-A1.1 seviyesinden başlayıp B2.2 seviyesine kadar sistematik olarak ilerletilmeli, gerektiğinde yeterince başarı kazanmamış olan öğrenciler seviye tekrarına bırakılmalı ve her seviyeyi edinerek öğrencilik sürecinin devam ettirilmesi sağlanmalıdır.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak bizler öğrencilerimizin ihtiyaçları olan İngilzce okuma ve dinleme çalışmalarıda dahil olmak üzere tüm eğitim faaliyetlerini planlamakta ve bu plan dahilnde sistematik olarak İnglizce eğitimlerini sürdürmelerini hedeflemekteyiz.