Çocuklar için online İngilizce kurslarında işin en zor taraflarından bir taneside velinin ilerleyişi kontrol etmesidir. Çocuklar için online İngilizce kursu velisi çocuğun gelişimini ve ders ilerleyişini takip edemiyorsa çocuk körebe oyununda ki gibi gidiyor olabilir .Çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisinin bu risk altında bulunmaması için çocuklar için online İngilizce kursu yöneticilerinin mutlaka çocuklar için online İngilizce kursu velisini konuların ilerleyişi hakkında bigilendirmesi veliyi çocuğun gelişimini takip etmesi için yönlendirmesi gerekir.

Çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenleri mesleklerine ne kadar hakim olursa olsunlar sonuçta birer insandır ve her insanda zaman zaman rutin ilerleyişiden geride kalabiir bu faktörde göz önüne alınarak çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri mutlaka bir önlem basamğı uygulaması gerekir.

Çocuklar için online İngilize kursu öğrencisini normal programın ilerleyişinden ayırmamak ve çocuklar için online İngilizce kursu velisi ilerleyişin içine katmanın en kolay ve uygulanabilir yolu çocuklar için online İngilzce kusu öğretmeninin belli sürelerde velisine yapacağı genel ilerleyiş hakkında bilgi olacaktır.

Çocuklar için online İngilizce kursu öğretmeninin vereceği konu ilerleyiş bilgilendirme raporu ile çocuklar için online İnglizce kursu velisi çocuğun  gelişimini konu bazlıda görebilecektir.

Elmadil çocuklar için online İngilşzce kursu olarak bizler  çocuklar için online İngilizce kursu velilerimize her ayın 1. ve 15. günü konuların ilerleyişi yapılan çalışmalar ve çocuklar için online İngilizce kursu velimizin çocuklar için online İngilizce kursu öğrencilerine evlerinde nasıl yardımcı olabileceği konusnda bilgileri içeren raporumuzu ortak ekranımızdan vermekte ve bunu sosyal medya hesabımızdan duyurmaktayız.

Her zman dediğimiz gibi çocuklar için online İngilizce kursu çocuklar için eğlenceli vellerimiz için güven verici çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenleri ve çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri için ciddi bir iştir.