İlkokul 3. sınıf İngilizce dil kursları bir çok kuruluşta ve bir çok velide sadece eğlenceli bir etkinlik gibi algılansada eğlenceli bir süreç yaşanırken çok da verimli ve kendi içinde iş disiplini olan bir süreç olarak devam edebilir ve etmelidir de.

3. sınıf İngilizce dil kursları düzenli bir planlama ile birlikte CEFR Standartlarında A1 Seviyesinin ilk başlangıçı olarak sürdürülürken daha küçük yaşlarda bilinçli bir İngilizce eğitimi alan başka bir 3. sınıf öğrencisi A1 basamağının orta düzeyi olan A1.1 seviyesinden de İngilizce eğitimine devam edebilir.

3. sınıf İngilizce dil kursu yöneticileri 3.sınıf öğrencilerini geleceğin yetişkin öğrenileri olacağını bilerek gerekli alt yapı hazırlıklarını yaparak öğrencinin gelişimini sağlamalıdırlar.

3. sınıf İngilizce dil kursu programında Pre- A1.1 seviyesinin tüm konuları tekrar niteliğinde bulunurken ilerleyen ünitelerde yavas yavas Geçmiş zaman konusunada geçilebilir ve geçilmelidir de. Ancak 3. sınıf öğrencisi ilk defa İngilizce eğitimine başlıyor ise Pre-A1.1 Seviyesinin İngilizce konuları edindirilmeye çalışılmalıdır.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursunda bizler 3. sınıf öğrencileri için düzenlediğimiz İngilizce kursunda her şeyden önce öğrencimizin İngilizce'ye karşı olan ilgisini arttırmak ardından bolca dinleme ve onu takip ederekde okuma çalışmasını yapmayı sağlayarak derslerimize devam etmekteyiz.3. sınıf İngilizce kurslarımız hafta içi ve hafta sonu yapılan online dersler ile öğrencilerimiz kendi yaş gruplarında kendi seviyelerinde İngilizce eğitimi almaktadırlar.

Detaylı bilgileri web sayfamızdan ya da Elmadil'i arayarak danışman öğretmenlerimizden alabilirsiniz.