İlkokulu 1. sınıf İngilizce dil kursu sanılanın aksine tamamen uzmanlık isteyen 7-8 yaş gruplarını çok iyi tanıyan bir eğitim kadrosu ve ilkokul 1. sınıfa uygun dökümantasyon ile sürdürülebilir bir yapıya sahiptir.

Çocuklar için İngilizce kursları arasında çocuklar için online İngilizce dil kurslarının ilkokul 1. sınıf çocukları için fiziksel avantajları olduğu gibi online olmasının dezanantajlarıda vardır tabiki. İlkokul 1. sınıf öğrencisi açısından bol eğlenceli ilkokul birinci sınıf velisi açısından güven verici bir eğitim ortamı sağlandıktan sonra pozitif enerji veren bir öğretmen kadrosu ve eğitim sürecini sıkı tutan bir yönetim anlayışı ile ilkokul birinci sınıf öğrencileri son derece keyifli ve hedefe yönelik bir İngilizce eğitimine başlayabilirler.

İlkokul 1. sınıf öğrencileri A1 seviyesinin başı olan A1.1 seviyesinden İngilizce eğitimlerine başlayacak olup yaşları büyüdükçe İngilizce seviyelerininde artacağı keyifli bir eğitim yolculuğuna çıkacaklardır.

Elmadil'de ilkokul birinci sınıf öğrencileri haftada  4 ayda 16 ders saati İngilizce eğitimlerini 8 kişilik sınıflarda online olarak alacak olup diğer tüm gruplarımız gibi derslerini hafta içi ve hafta sonu olarak tamamlayacaklardır.

İlkokul birinci sınıf öğrencileri İngilizce dil kursu programı hafta içi yapılacak ek faaliyetler ilede pekişerek devam edecek bir İngilizce kursu programıdır. Elmadil çocuklar için online İngilizce dil kursu olarak ilkokul birinci sınıf öğrencilerimizin rehberlik çalışmalarını özenle takip etmekte olup ilkokul 1. sınıf İngilizce dil kursu programımızı okuma yazma dinleme ve konuşma becerilerini kapsayacak şekilde sürdürmekteyiz.

Yazma becerisinin ve okuma becerisinin gereksinimi olarak ilkokul 1. sınıf İngilizce dil kursu programımıza katılım şartı olarak okuma yazma bilme şartını aramakta olup öğrencilerimizin zorluk çekmemesi açısından kayıt aşaması sırasında öğrencimiz ile bir tanışma görüşmesi de yapmaktayız. Öğrencimizin sosyal gelişiminide uygun bulursak kayıt işlemlerine devam etmekte öğrencimizin sosyal gelişimini yeterli bulmaz isek kayıt işlemlerini bir sonraki yıla ertelemekteyiz.