Çocuklar için İngilizce kursu öğrencileri eğitim hayatları içine İngilizce edinimi koydular ise ilk yapacakları faaliyet İngilizce dinleme olmalıdır. Çocuklar için İngilizce kursu eğitim ilerleyişinde başlama ve ilerleyen aşamalarda dinleme çalışması düzenli bir şekilde yapılmalıdır. 

Çocuklar için İngilizce kursu öğrencileri dinleme çalışmalarını başlangıçta büyük bir heyecan ve heves ile başlarlar bu süreç zamanla ateşini yitirir. Burada en önemli görev çocuklar için İngilizce kursu yöneticilerine düşmektedir. Öocuklar için İngilizce kursu yöneticileri ve çocuklar için İngilizce kursu öğretmenleri velilerini İngilizce dinleme çalışmaları konusunda bilgilendirmeli ve çocuklar için İngilizce kursu öğrencilerinin yaptıkları dinleme çalışmalarını belli bir düzende olamsını sağlamalıdırlar.

Çocuklar için İngilizce kursu eğitim sürecinde en zor iş çocuklar için İngilizce kursu beceri faaliyetlerinin devamlılığını sağlamaktır. Öğrenciler ve veliler kendi başlarına bırakılır ve düenli takip edilmez iseler çocuklar için İngilizce kursu derslerinden başka bir ek çalışma genelde yapmamayı tercih edecekler oda çocuklar için İngilizce kursu öğrencisinin İngilizce gelişimini kısıtlayacaktır.

Çocuklar için İngilizce kursu velileri genelde İngilizce bilmmemkte ve bunun tedirginliğini yaşamaktadır. albuki çocuklar için İngilizce kursu velisinin İngilizce bilmesine gerek yok ancak çocuklar için İngilizce kursu öğrencisini yani çocuğunu takip etme yeteneğine ihtiyacı vardır. Çocuklar için İngilizce kursu yöneticileri ve çocuklar için İngilizce kursu öğretmenleri velisini doğru ve düzenli yönlendirdiğinde veliler çocuklarının nasıl İngilizce ile maruz kalacağını ve gelişimini nasıl gözlemleyeceğini anlayacak ve çocuklar için İngilzce kursu öğrencisine yardımcı olacaklardır.

 

Bizler Elmadil çocuklar için İngilizce kursu öğretmenleri ve çocuklar için İngilizce kursu öğretmenleri olarak gerek birebir görüşerek gerekse sosyal medya aracılığı ile çocuklar için İngilizce kursu velilerimizi düzenli ve günlük olarak bilgilendirmekte ve çocuklar için İngilizce kursu öğrencilerine nasıl yardımcı olabileceklerini kendilerine anlatmaktayız.