Wh Soruları İngilizce öğrenmek isteyen  öğrencilere farklı noktalarda katkıda bulunan bir ek çalışma olarak kabul edileblir.

Özellikle İngilizce'ye yeni başlamış öğrencilere kendini ifade etme fırsatı veren sınırlı sayıda sahip olduğu İngilizce bilgisini ortaya çıkarma fırsatı veren bir çalışma olduğu gibi İngilizce eğitiminde 4 ila 5 yılını tamamlamış A2 düzeyini bitirmekte olan bireylerede bir araştırma geliştirme fırsatı vermektedir.

Wh soruları B1 ya da B2 seviyesindeki bireyler içinde İngilizcesini sahada kullanma olanağı veren bir yapıya sahiptir. Bireylerin İngilizce seviyeleri hangi düzeyde olursa olsun Wh soruları ve onların cevapları İngilizce konuşurken tüm öğrencilere keyif ve tatlı bir heyecan vermektadir.

Elmadil İngilizce eğitimi verdiği tüm öğrencilerine hangi seviyede olursa olsun Wh soru kalıplarını İngilizce'nin öğrencimizin dünyasına daha çok girebilmesi ve tatlı bir heyecan yaşaması için kullanmakta olup her Pazartesi akşamı saat 21:00 'da  öğrencisine bir Wh Sınavı ve sınavın cevap anahtarını göndermektedir.

Elmadil ilke olarak öğrencisinin hem her zaman İngilizce ile iç içe olmasını hem de yaptığı çalışmalar ile İngilizce'nin öğrencilerine yük olmamamsını hedeflemektedir.