Çocuklar için online İngilizce kursları pazarlama yöntemi olarak çok hareketli al benisi yüksek gösterilmekte çocukların v ailelerin dikkati böyle çekilmeye çalışşılmaktadır. Bu yaklaşımın çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisine ve çocuklar için online İnglizce kursu velisine ne kadar faydalı olduğu konusunda Elmadil olarak bizlerin tecrübe ve görüşü sektörümüzün bir çok elemanndan biraz farklı şekilde şekillenmiştir.

Bizler Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak tabiki aile ve öğrencimizin motivasyonunu önemsiyor motivasyon arttırıcı davranışlar sergilemeye çalışıyoruz. Ancak çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisinin İngilizce düzeyine ve kazanımlarına katkısı olmayacak ya da az olacağını düşündüğümüz bu albenili ortamdan daha ziyade çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisi ve velisini İngilizce okuma ve dinlemeye yönlendirecek öğrencinin İngilizce'ye daha fazla maruz kalmasını sağlayacak motivasyon tekniklernin ön plana çıkarılmasının daha faydalı olacağını düşünüyor ve uyguluyoruz.

Çocuklar için online İngilizce kursları son derece basit yazılımlar ile lisanslı ders kitapları eşliğinde bir çok ücretsiz kaynak yardımı kullanak öğrencilerini sürekli İngilizce'ye maruz bırakma fırsatı bulabilir ve çocuklar için online İngilizce kursu velilerini farkındalık oluşmasını sağlaya bilirler. Farkındalığı oluşan ilgili çocuklar için online İngilizce kursu velileri çocuklarını İngilizce konusunda daha çok maruz kalmasını sağlayarak edinim sürecini tamamlatabilirler.

Elmadil olarak çocuklar için online İngilizce kurslarında ister albenili bir taraf olsun ister olmasın sonucu öğrencisini mutlu derse sokan öğretmenler ve sürekli öğrencisini İngilizce'ye maruz bırakan aileler belirleyecektir görüşündeyiz.