Hotline
0850 307 35 62
Çocuklar için Online İngilizce Kursu
Eğitimin Sürekliliğini Amaçlayan Öğretmen Kadrosu

Yöneticilerimiz ve Öğretmen kadromuz konusunda uzmanlaşmış , alanlarında tecrübeli , Eğitim Fakültesi mezunu olup sizlere kayıt olduğunuz günden itibaren sizin için ayrılmış gün ve saatlerde hizmet etmeyi kendilerine görev edinmiş bireylerdir.

İngilizcenin Edinimini Sağlayabilecek Eğitim Yazılımları

Okuma, dinleme, yazma, konuşma, dil bilgisi ve kelime haznesi olmak üzere, her türlü dil becerinizi sistematik ve aşamalı olarak geliştirmeye yönelik videolar, ses kayıtları, hikayeler eşliğinde konu anlatımları ve düzenli olarak konusunda uzmanlaşmış grup öğretmenlerimizin takibi ile en üst düzeyde verimli olabilecek şekilde size sunulnuştur.

Web tabanlı eğitim programı ve kullanıcı  hesapları adınıza açılmış olacak ve 7/24 siz uygun olduğu her anda da sizin gözetiminizde ve yönlendirmenizle çocuğunuz bu programları kullanabilecek. Yazılımlarımızın kontrol panalleri ise sizden sorumlu Elmadil öğretmeni tarafından sizin için ayrılmış gün ve saatlerde kontrol edilecek, verimliliğin arttırılması için gerekli tavsiyeler öğretmenimiz tarafından mail yolu ile düzenli olarak size bildirilecektir.

.

Uluslararası Eğitim Kriterleri İle Düzenlenmiş Bir Sistem

Elmadil Online ; Uluslararası eğitim kriterleri içerisinde kabul görmüş. 7 ila 18 yaş arasında çocuklar için farklı seviyelerde ingilizce derslerinin Canlı Derslerle sunulduğu bir Uzaktan Eğitim Kursu , bu kurs programı ile sunulan derslere paralel adınıza açılmış kullanıcı hesabı ve evlerinize düzenli olarak gönderdiğimiz eğitim materyalleri ile pekişmesini sağlayabilecek bir öğretim sistemidir