Online İngilizce kursu eğitim sistemine çok hızlı bir giriş yapsada kendi içinde gerek online İngilizce kursu yöneticisi gerekse online İngilizce kursu kursiyerleri açısından yanlış bazı kazanımlarıda sisteme soktu. 

Online İngilizce kursu bundan önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi "çantada keklik bu işi de yaparız" anlayışı taşıyan online İngilizce kursu yöneticileri ile ek iş olarak uygulanmaya başladı ve bu sistemsizlik kısa bir süre sonra eğitim ciddiyetinden uzak bir ortamın oluşmasına sebeb oldu. Online İngilizce kursu öğrencilerinden bazılarıda ki bu oldukça büyük bir grup online İnglizce kursu derslerini kolay sosyalleşme ortamı gibi algıladı.

Bu iki negetif davranış ile ortaya çok hızlı çıkan eğitimden uzak hava bir anda da online İngilizce kursu ile özdeşleşme noktasına da geldi. Neyse ki eğitim sisteminin ciddi kurumları ve online İngilizce kursu öğrencisi olarak bu sistemden açık ve net pozitif kazanımları elde etmek isteyn başlangıçta az ama her geçen gün sayıları artan nitelikli öğrenci sayısı ile online İngilizce kursları eğitim pazarında hakettiği yere doğru yola çıktı.

Online İngilizce kursu tanımında genel bir işleyişin ciddi gitmediği düşüncesinde Pandemi sırasında okullarda görülen aksaklıkların burada da yaşanacağı algısı da online İngilzce kursu adına negatif bir kazanım olarak sayılabilirken bazı özel okulların online eğitimi çok sıkı tutması okul disiplininin aynen online eğitime yansıtılması ile online İngilizce kursu çalışmalarının doğru ve nitelikli yapılabildiğinide gösterdi.

Düşüncelerimizi aktardığımız bu blog bölümümüzde online İngilizce kursu çalıçmalarının ülkemizde pozitif ve negatif kazanımlarını sizlerle paylaşmaya devam ederken bu payalşımlarımızda Elmadil uzaktan eğitim kursunun çocuklar için online İngilizce kursu faaliyetlerindeki davranış ve yaklaşımlarından da bahsetmek istiyoruz.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu yöneticilerinin çocuklar için online İngilizce kursu eğitim sürecine geçişte ilk masaya yatırdığı konu çocuklar için online İngilizce kursu çalışmalarının nasıl çocuğu rahatsız etmeden en ciddi ortanda ilerlemesi sağlanabilir olmuştur. Çünkü bizler İngilizce eğitiminin nasıl ilerleyeceğini ve online eğitim ile bu işin başarılı olabileceğini görmüş ve tecrübelerimiz ile sabitlemiştik.

Elmadil çocuklar için online İngilizce konusunda yaptığımız bu işi nasıl türkiye'de İngilizce eğitimini gerçekten önemseyen insanlara ulaştırabiliriz sorusunu sorduk. Çocuklar için online İngilizce kursu faaliyetlerimizi ciddi insanlara ulaştırabilmenin ilk yolu ciddi olmayan veli ve öğrenci grubunu kendimizden uzaktaştırma ile sağladık. Bizler biliyorduk ki çocuklar için online İngilizce kursu çocuklar için eğlenceli çocuklar için online İngilizce kursu velisi için güven verici ve en önmlisi çocuklar için onlin İngilizce kursu öğretmenleri ile çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri için ciddi bi iştir.

Zaman içerisinde online İngilizce kursu işletmeciliği hayali olan insanların ortamı gözlemleyeceklerini online İngilizce kursu sistemetik ilerleyişini ve online İngilizce kursu ders ve iletişim ortamını belli bir düzeyin üzerine çıkarmak zorunda olduklarını anlayacakları ve online İngilizce kursu veli ve öğrencilerinin bu şartlara ihtiyacı olduğunu göreceklerine eminiz. Süreç ilerledikçe online İngilizce kursu hizmet kaltesinin artması ile online İngilizce kursu veli ve öğrencilerindede oluşan farkındalık ile online İngilizce kursu işletme standartı ülkemize yayılacaktır.