7 yaş ülkemizde öncelikle özel okullara kayıt yaptırmış lan çocuklar için İngilizce eğitimine başlama yaşıdır. Peki veli çocuğunu özel okula değilde devlet okuluna yazdırma kararı aldıysa bu 7 yaş çocukları İnglizce eğitimine nerde ve nasıl başlayacakladır.

7 yaş İngilizce dil kursu öğrencileri sayı olarak kendi jenerasyonlarında en az grubu oluştururlar. Bunun nedeni velinin ilkokul 1.sınıfta ilk önce okuma yazamayı öğrenmesi gerekliliğine inanmasıdır. Bu fikir kendi içinde doğru kabul edilebilir. İngilizce ediniminde bunun bir önemi olmasada aile içindeki motivasyonda belirleyici olduğundan kabul edilebilir.

7 yaş çocukları ilkokul 1.sınıfın ilk dönemin tamamladıklarında Türkçe okuma yazma kazanımlarınıda elde ettiklerinden dolayı ikinci yarıyıl ile birlikte rahatlıkla İngilizce eğitimlerine başlayabilirler.

7 yaş İngilizce dil kursu yöneticileri bu yaş grubunun İngilizce eğitimine başlamasına uygun bir kitap ve pozitif enerjisi yüksek bu yaş grubunu tanıyan bir öğretene ile 7 yaş İngilizce dil kursu açabilirler. bolca dinleme yapılacak olan bu grupta yüksek başarı elde edilmesi son derece kolaydır.

7 yaş İngilizce dil kursu içinde açılacak grupta dikkat edilmei gereken bir diğer hususda bu grupta asla 4.sınıf öğrencisinin bulunmamamsı gerektiğidir. 7 yaşöğrencileri mümkün olduğunca kendi yaşlarına uygun çocuklar ile oluşturulmuş homojen bir grupta İngilizce eğitimlerine başlamalıdırlar.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak bizler 7 yaş çocuklarımız için hazırladığımız prorramımızı web sayfamızda detaylı olarak anlatmış bulunmaktayız. Pre-A1.1 seviyesindeki bu öğrencilerimizin alacağı İngilizce kursu programımız hakkında detaylı bilgi almak isteseniz 0 850 307 3562 numaralı hattımızı arayarak öğretmenlerimiz ile görüşebilisiniz.