Hotline
0850 307 35 62
Çocuklar için Online İngilizce Kursu
Seviye - 1 ( 7-10 Yaş ) Pre- A1.1 , A1.1  ve  A1.2

Başlangıç seviyesini ve devamında ki edinimleri içeren eğitim programımıza hoşgeldiniz. Bu seviye Kursumuzda hem İngilizce'ye İlk Adım hemde Daha Önceden Başlangıç Düzeyimizdeki Edinimlere Sahip Çocuklar için Planlanmıştır. Özetle şunu belirtmeliyiz ki Uzaktan Eğitim İngilizce Kursumuz Bu planlamayı yapılırken

  • Öğrencimizin sahip olduğu kazanımlara,
  • Hazır Bulunuşluk durumuna ve
  • Yaşına bakarak 

A1 Seviyesini 3 bölümde siz değerli velilerimizin ve öğrencilerimizin hizmetine sunmuştur.

İlk defa İngilizce ile tanışacak  ve başlangıç düzeyini tamamlamış çocuklarınıza eşlik edecek siz değerli velilerimiz bu programla birlikte ünitelerimizde hedeflenen konuları uzman öğretmenlerimizin yönlendirmeleriyle takip edebilirsiniz.

Bu basamağa katılacak öğrencilerimizden ilk defa ingilizce eğitimine başlayacak olan çocuklarımız doğrudan başlangıç gruplarına (A1.1 Seviyesi) yaş durumuna göre gruplandırılıp kayıt edilirken daha önceden İngilizce Dil Eğitimi görmüş olan çocuklarımız (STS) Seviye Tespit Sınavımıza girerek sahip olduğu bilgiler kontrol edilip eğer çocuğun edinim mikrarı uygunsa başalngıç Seviyesinin İkinci adımı olan (A1.2 Seviyesine)  hizmet verecek grubumuza dahil edilir.

 

Seviye - 2 ( 10-11 Yaş ) A2 .1  ve  A2 .2

Başlangıç seviyesinin devamı kapsamındaki dil edinimleri içeren eğitim programımıza hoşgeldiniz. Kursumuz bu seviyeyi en az ikİ(2) ila üç(3) yıl İngilizce eğitimi almış ve bu eğitimi başarı ile tamamlamış öğrenciler için Planlanmıştır. 

Bu basamağa katılacak öğrencilerimizden çocuklarımız daha önceden İngilizce Dil Eğitimi görmüş olan çocuklarımızdır. Eğer öğrencimiz bundan önce kursumuzun öğrencisi ise sahip olduğu İngilizce Seviyesini takip dostasından bildiğimizden dolayı (STS) Seviye Tespit Sınavımıza girmesine gerek yoktur. Ancak öğrencimiz yeni kayıtlı bir kursiyerimiz ise mutlaka (STS) Seviye Tespit Sınavımıza girerek sahip olduğu bilgiler kontrol edilip takip edeceği grubun  A2  Seviyesinin ilk basamağı olan A2 .1 ya da A2  Seviyesinin ikinci basamağı olan A2 . 2 Seviyesi olduğuna öğretmenlerimiz tarafından karar verirlmelidir.

STS sonunda çocuğun gelişimi yeterli görülmez ise gerekirse A1.1 Seviye Grubuna yönlendirilmedir.

A2 Seviyesi artık İngilizce' nin kendini hissettirmeye başladığı bir basamak olup, öğrencinin A2' nin hangi aşamasında olduğuna mutlaka bir öğretmen karar vermeli ve hangi aşamada ise o edinimlere uygun bir grupda eğitimine devam etmelidir.

 

Seviye - 3 ( 12-13 Yaş ) B1 .1 ve B1 .2

Başlangıç seviyesini artık tamamen tamamlamış dil edinimleri içeren eğitim programımıza hoşgeldiniz. Orta Seviye olarak kabul gören B Seviyesi öğrencileri için Kursumuz en az beş (5) ila altı (6) yıl İngilizce eğitimi almış ve bu eğitimi başarı ile tamamlamış öğrenciler için planlanmıştır. 

Bu basamağa katılacak öğrencilerimiz yaşlarına göre daha önceden oldukça iyi seviyede İngilizce Dil Eğitimi görmüş olan çocuklarımızdır. Eğer öğrencimiz bundan önce kursumuzun öğrencisi ise sahip olduğu İngilizce Seviyesini takip dostasından bildiğimizden dolayı (STS) Seviye Tespit Sınavımıza girmesine gerek yoktur. Ancak öğrencimiz yeni kayıtlı bir kursiyerimiz ise mutlaka (STS) Seviye Tespit Sınavımıza girerek sahip olduğu bilgiler kontrol edilip takip edeceği grubun  B1  Seviyesinin ilk basamağı olan B1.1 ya da B1  Seviyesinin ikinci basamağı olan B1 . 2 Seviyesi olduğuna öğretmenlerimiz tarafından karar verirlmelidir.

STS sonunda çocuğun gelişimi yeterli görülmez ise gerekirse A2 Seviye Grubuna yönlendirilmedir.

B1 Seviyesi artık İngilizce' nin kendini iyice hissettirmeye başladığı bir basamak olup, öğrencinin B1' nin hangi aşamasında olduğuna mutlaka bir öğretmen karar vermeli ve hangi aşamada ise o edinimlere uygun bir grupda eğitimine devam etmelidir.

 

Seviye - 4 (14-16 Yaş) B2 .1 ve B2 .2

Orta Seviye olarak kabul gören B1 ve B1(+) seviyelerini artık tamamen tamamlamış kursiyerler için hazırlanmış dil edinimleri içeren eğitim programımıza hoşgeldiniz. Orta Üstü Seviye olarak kabul gören B2 Seviyesi öğrencileri için Kursumuz artık en az yedi(7) ila sekiz(8) yıl İngilizce eğitimi almış ve bu eğitimi başarı ile tamamlamış öğrenciler için planlanmıştır. 

Bu basamağa katılacak öğrencilerimizden çocuklarımız yaşlarına göre daha önceden oldukça iyi seviyede İngilizce Dil Eğitimi görmüş olan çocuklarımızdır. Eğer öğrencimiz bundan önce kursumuzun öğrencisi ise sahip olduğu İngilizce Seviyesini takip dostasından bildiğimizden dolayı (STS) Seviye Tespit Sınavımıza girmesine gerek yoktur. Ancak öğrencimiz yeni kayıtlı bir kursiyerimiz ise mutlaka (STS) Seviye Tespit Sınavımıza girerek sahip olduğu bilgiler kontrol edilip takip edeceği grubun  B2  Seviyesinin ilk basamağı olan B2.1 ya da B2  Seviyesinin ikinci basamağı olan B2 (+)  Seviyesi olduğuna öğretmenlerimiz tarafından karar verirlmelidir.

STS sonunda çocuğun gelişimi yeterli görülmez ise gerekirse B1 Seviye Grubuna yönlendirilmedir.

B2  Seviyesi sahip bireylerin İngilizce hakimiyetleriile kendini dil alanında kabul ettirdikleri bir basamak olup, bu öğrencilerin bir çoğunun Türkiyede ki seckin üniversitelerinde hazırlık bölümünü okumadan doğrudan kendi bölümlerinde eğitime başlaya bildiği bir İngilizce  sahip olduğu genel olarak gözlemlenmekte ve kabul görmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki Üniversitelerin Hazırlık Atlamaları bir sınavla yapılmakta olup sınavın sonucunu etkileyen bir çok faktör de vardır. Bu bağlamda bu makale sınav kazanılacak hazırlık atlanacaktır sözü vermez. Sadece B2 Seviyesi ile olası hazırlık atlama durumu arasında bir orantı olabileceğini sizlere hatırlatır. Öğrencinin B2' nin hangi aşamasında olduğuna mutlaka bir öğretmen karar vermeli ve hangi aşamada ise o edinimlere uygun bir grupda eğitimine devam etmelidir.