Çocuklar için İngilizce kursu eğitim süreci bir çok veli açısından ilk başlarda eğlenceli bir ortam olsun bize yeter ile başlamasına rasğmen ilerleyen süreçte veli yaptığı maddi manevi fedakarlıklarının karşılığını İngilizce adına istemeye başlayascaktır. 

Çocuklar için İngilizce kursu öğretmen ve yöneticilerinin durum bu aşamaya gelmeden önlemlerini alıp planlamalarını bu haklı beklentiye cevap verecek hastta velide olması gereken gerçek beklentiyi sağlayacak veli bilgilendirmesini gerçekleştirmelilerdir.

Çocuklar için İngilizce kursu eğer sitematik ilerleyecek ve belli dönemlerde öğrenciler ölçme değerlendirmeye aslınascask olursa doğal bir süreç oluşacak ve öğrencinin gerçek gelişimi zaten ortaya çıkacaktır.

Çocuklar için İngilizce kursu velisi doğru zamanda doğru bilgiler ile haberdar edilir ise bir çok ailede öğrencinin İngilizce gelişimi kendiliğinden pozitif yönde ilerleyecek olası kayıt iptallerinin önüne hiç riske girmeden geçilecektir.

Çocuklar için İngilizce kursu velisi hem öğrencisinin mutlu olmasını isteyecek hemde zaman ilerledikçe çocuğunun İngilizce seviyesinde ilerleme olmasını bekleyecektir. Bu süreç böyle ilerlemeyecek olursada veli öğrencisi için en sonunda yeni eğitim kurumları asrayacaktır. Veli en güvenilir liman neresi ise başarıyı nerede yakasladı ise ya da başarıyı nerede yakalayacak ise o çocuklar için İngilizce kursunu seçecektir.

Özetle ve sonuç olarak şunu diyebiliriz ki bizler Elmadil çocuklar için İngilizce kursu olarak velilerimizin duygu, düşünce ve beklentilerini biliyor hedeflerimizi çocuklar için İngilizce kursumuzun mutlaka mutlu olmalarını sağlayarak İngilizce adına başarıyas odaklanmış şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.