Velilerden Çocuklar için İngilizce kursu yönetici ve öğretmenlerine çokça gelen taleplerden biride yaz kursları ve yazın çocuğuma ne yaptırmalıyım nasıl günlerini doldurmalıyım şeklinde oluyor. Bir çok çocuklar için İngilizce kursu bu talebi karşılamak için yaz kursları açmakta öğrencilere yoğun ve standart programlar sunmaktadır.

Bizler Elmadil çocuklar için İngilizce kursu yöneticileri ve çocuklar için İngilizce kursu öğretmenleri olarak bu konuda biraz standartların dışında düşünmekte ve çocuklar için İngilizce kursu velilerimize ve çocuklar için İngilizce kursu öğrenilerimize farklı bir eğitim anlayışı ile yaklaşmaktayız.

Elmadil'e göre öğrenciler yazın bolca tatil yapmalı yılın verdiği yorgunluğu üzerlerinden atmalıdırlar. Peki uzunca bir süre tatil yaperken İngilizce üzerine bir çalışma yapılmamamlımıdır? Tabiki böyle bir şey düşünmüyor ve tavsiyede etmiyoruz. Çocuklar için İngilizce kursu öğrencileri yazın her boş kaldıklarında spor yaparken yürüyüşte ya da pknikte nerde olurlarsa olsunlar İnilizce dinleme ve İngilizce okuma yapmalıdırlar.

İngilizce dinleme ve İngilizce okuma öğrencinin eğlenmesine spor yapmasına ya da dinlenmesine engel değildir. Çocuklar için İngilizce kursu yönetiileri ve çocuklar için İngilizce kursu öğretmenlerinin hazırlayacağı İngilizce dinleme faaliyetleri dahada kolayı olacaksa İngilizce kitap ve şarkıllardan oluşan youtube listeleri çocukların İngilizce gelişimine yaz boyu müthiş bir destek olacaktır.

Yaz tatili boyunca düzenli olarak yapılacak günlük 30 dakika İngilizce dinleme ve 5 dakika İngilizce okuma çalışması çocuklar için İngilizce kursu öğrencisi geçmişte İngilizce eğitimi aldı ise bilgisini pekiştirecek İngilizce eğitimi almadı ise alacağı eğitime ön hazırlık görevini yerine getirecektir.

Değerli veliler Elmadil çocuklar için İngilizce kursu olarak bizlerin yıllarca gördüğü özellikle küçük çocuklar başta olmak üzere tüm çocukların kendilerine yük olmayan mutluluk veren faaliyetlerde başarıyı yakaladıklarıdır.

Çocuklar için İngilizce kursu yaz porgramı bizler Elmadil'de yapmıyoruz. Yaz tatilinin çokça okuma ve dinleme ile daha verimli geçeceğine inanıyoruz.

Yaz kursu açsın açmasın tüm çocuklar için İngilizce kurslarına ve çocuklar için İngilizce kursu öğrencilerine başarılar ve iyi tatiller dileriz