"İngilizce Dil Okulu" terimi genel anlamda ülkemize iki ana başlık altında değerlendirilebilir. Ancak İngilizce dil okulu kavramına nasıl yaklaşırsanız yaklaşınız iki yaklaşım sonunda da bir eğitim kurumuna ulaşacaksınız.

İngilizce dil okulu ile ifade edilen birinci kavram ki ilk akla gelende ülkemiz sınrları içerisinde hizmet veren milli eğtim Bakanlığından ruhsatlı İngilizce kurslarıdır. Gerek online gerekse yüzyüze çalışan İngilizce kursları daha düşük maliyetler ile yurt dışına çıkma imkanı olmayan öğrencilere İngilizce eğitimi verirlerken programlarının ilerleyen aşamalarında en az bir kere yurt dışı eğitimini kapsayan kurumlardır.

Elmadil çocuklar için online İngilizce dil kursu CEFR Standartlarına göre planlanmış bir akademik plan ve ilerleyişle Pre-A1.1 seviyesinden başlayarak öğrencilerini B2 seviyesinin sonuna dek İngilizce eğitimi veren ve yurt içi İngilizce dil okulu çalışma standartlarında eğitim hizmeti veren bir kuruluştur.

İngilizce kursları genel formatta sadece belli bir hedefe odaklanarak çalışırlar. Buna verilebilecek en güzel örnek İngilizce kursunun sınavlara hazırlık programları olacaktır. Oysa İngilizce dil okulu mantığı ile eğitim planlamasını yapan kuruluşlar kayıt aldıkları öğrencilerini hedeflediği düzeye sistematik olarak ilerletirler. Genel olarak bakıldığında çok hızlı bir şekilde İngilizce ediniminin tamamlanamayacağını düşünen öğretmen ve aileler için İngilizce dil okulu sistematik ilerleyişi ve çalışma şartları daha mantıklı ve uygun gelecektir.

Özellikle küçük yaşta İngilizce eğitimine başlauyak olan çocuklar ve aileler için İngilizce eğitiminin İngilizce dil okulu sistematiği ile ilerlemesi hem güven verme hem İngilizce'nin çocukta daha sağlam temeller üzerine oturması hemde zorluk çekmeden daha az risk alarak ilerlemesi açısından daha uygundur.

Çocuklar için online İngilizce eğitimi veren bir kuruluşun öğrencisine A1.1 düzeyinden başlayarak eğitimini belli peryotlarda bir üst seviyeye çıkararak ilerletmesi kazanımların çocukt aoturması açısından da daha uygun olacaktır.

Aynı şekilde çocuğun İngilizce eğitimin aynı okulunda olduğu gibi sınavlar eşliğinde veli toplantıları ile velinin detaylı bilgilendirilmesi ile seminer ve görümelerle sürdürülmesi önemli günlerde yapılacak eğitim faaliyetleri ve sunum çalışmaları ile taçlandırılması İngilzce dil okulu ilkelerinin ne kadar önemli olduğunun bir göstergesi olacaktır.

Bizler Elmadil çocuklar için online İngilizce dil kursu olarak öğrenci ve velilerimize  kısa rureli bir kurs programı olarak değil A1 seviyesinden başlayarak B2 seviyesinin sonuna kadar veli toplantısından sınavlarına online İngilizce derslerinden veli bilgilendirme çalışmalarına hafta içi ve hafta sonu yapılana ek İngilizce çalışmaları ile tamamen okul ilkelernde İngilizce dil okulu mantığı ile çalışmaktayız.

Elmadil çocuklar için online İngilizce dil kursu programlarımız ve İngilizce dil okulu çalışma standartlarımız hakkında web sayfamızdan sosyal medya hesaplarımızdan ve dilerseniz Elmadil'i arayarak öğretmenlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.