Çocuklar için online İngilizce kuru yönetimi ve öğretmenleri ve velileri ilk olarak bilmelidir ki İngilizce dinleme çalışmaları çocuğun çocuklar için online İngilice kursunda aldığı eğitim süresince yapcağı çalışmaların en önemlisidir temelidir.

Dinlemenin çocuğun İngilizce gelişimindeki önemi eskiden de biliniyordu ancak dinleme eğitim kurumunu ve öğretmeni biraz arka plana koyduğu için bazı kesimler trafından ön plana çıkartılmazdı birde buna dinleme arşivlerinin eskiden daha zayıf olduğu eklenince işin bütün yükü çocuk ve aileye binerdi.

Çocuklar için online İngilizce kursu içinde yönetici, öğretmen ya da veli iseniz biliniz ki çocuğa ulaşmak gerçekten zor bir olay ancak yine biliniz ki doğru yolları seçerseniz çocukda sizi seçecekdir. Çocuk her şeyden önce mutluluğu seçer çocuk şarkılarıda mutluluğa en kolay ulaşma yoludur. 

Çocuklar için online İngilizce kursu'nun bir avantajıda İngilizce dinlemenin ilk şarkılar ile başlaması olmasıdır. Budan sonra tek yapılcak iş çocuklar için online İngilizce kursu yönetici ve öğretmenlerinin veli ve çocuğu doğru yönlendirmesi ve takip etmesi olacaktır.

Çocuklar için online İngilizce kursu dinleme materyali olarak maliyet tutmadığı için youTube sayfalarının çocuklara uygun olanalarından secme yaparak  bir lite oluşturması mantıklı bir yaklaşım olacaktır. Bundan sonra çocuğun başka zararlar görmeden de bu lsteleri takip etmesi iyi bir başlangıç olabilir.

Çocuklar için online İngilizce kursları öğrencilerine bu dinleme çalışmalarını tavsiye edip yaptırırken mutlaka veliyi bu sürece dahil etmeli velininde haberdar olmasını sağlamalıdır. Bu davranış hem çocuğun hedefe doğru yönlenmesi hem de çocuklar için online İngilizce kursunun veli karşısındaki güveninin daha da iyi oluşması açısından doğru bir davranıştır.

Çocuklar için online İngilizce kursu dinleme yapan çocuğa ve aileye şu bilgiyi kesinlikle vermelidir. Dinleme yapılırken çocuğun ekrana bakmasına gerek yoktur önemli olan çocuğun input2u sık ne nitelikli olarak almasıdır. Çocuk dinleme sırasında ister istemez videoları zamanla görecektir. Bu tip bilgilerin verilmesi veliyi rahatlatır çocuğunda zarar görmesini engeller çünkü çocuğun dünyasında sadece İngilizce yoktur ve olmamalıdırda İnglizce eğitiminin önemli bir parçaıdır. 

Çocuklar için online İngilizce kursu aileye çocuğun ekran karşısında olmak zorunda olmadığını mantıklı gerekçeler ile anlatırsa aile çocuklar için online İngilizce kursuna sadece İngilizce değil diğer alanlarda da güvenebileceğini anlar. Zaten çocuklar için online İnglizce kursu bir eğitim kurumu olarak çocuğun her alanda iyiye doğru yönelmesini istemek ve elinden geldiğince kendi görev sınırları içerisinde bunu yapmak zorundadır.

Çocuklar için online İngilizce kursları bir web yazılımı ya da uygulama değildir. Öğretmenlik ilke ve sorumlulukları son noktasına kadar çocuklar iin online İngilizce kurslarında da geçerlidir.

Bizle Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri ve öğretmenlri olarak her gün düzenli bir şekilde en az 30 dakika İngilizce dinleme yapılması gerektiğini ancak bu dinleme işinin bir eziyet değil mutluluk verici bir şekilde yaplımasını bunun eğitimininde aile ve çocuğa çocuklar için online İngilizce kursu yönetim ya da öğretmenleri tarafından verilmesi gerektiğine inanıyoruz