Aslında bu yazımızın başlığı Çocuklar İçin Onlie İngilizce Kursu ve Motivasyon olmalıydı. Motivasyon çocuk eğtiminde en önemli etkenlerden biridir hele eğitin online yapılıyorsa motvasyonu hiç düşürmemek gerekecektir.

Çocuklar için online İngilizce kurslarında etkinlikler heran çocuk ve aileye uygulanmalı Spelling Bee'de İngilizce kelimelerin harflerinin tekrarlanması gibi (heceleme) zor ve sıkıcı bir çalışmayı eğlenceli hale getirebilen muhteşem bir etkinliktir ve Çocuklar için online İngilizce kurslarının uygulayabileceği güzel bir çalışmadır.

Tabiki burada çocuğun yaşına ve İngilizce seviyesine uygun kelimelerin seçimi esas olarak düşünülmeli Çocuklar için online İngilizce kursunun kullanacağı yazılımın buna uygun olması da sistemin ve motivasyonun sağlanması açısından çok önem taşımaktadır.

Çocuk ve ailenin birlikte Spelling Bee oynayabilecek olması ailenin bu etkinliğe katılabilme imkanının olması zaman ile yarışmanın verdiği keyif ise yine öğrencinin bağlı olduğu Çocuklarlar için online İngilizce kursu'nun avantajları arasına girmektedir.

Aile çocuklar için online İngilizce kursu hangi çalışmayı yaparsa yapsın sonuçta iki temel isteğinin oluşup oluşmadığına bakar. Aile öğrencinin devam ettiği Çocuklar için online İngilizce kursunda çocuğunun İngilizce edinip edinmediğine ve çocuğunun mutlu olup olmadığına odaklanacaktır. Bun temel iki hedefide çocuklar için online İngilizce kursu adına Spelling Bee sağlayabilecek kabiliyettedir.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak hem öğrencinin İngilizce gelişimini daha güzel ilerletebilmek hem de görevi olarak çocuğun motivasyonunu daha yüksek seviyede tutabilmek için Spelling Bee etkinliğini rutin programına almış haftanın bir günü standart çalışması haline getirmiş hade çocuklar için online İngilizce kursu olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Her zaman ve her ortamda söylediğimiz ve inandığımız temel prensip, öğrencilerine çocuklar için online İngilizce kursu olarak hizmet vermek isteyen eğitim kurumlarının gündemi ve çocuğun motivasyonunun sağlam çalışmalarla takip etmeli çocuklar için online İnglizce kurslarına öğrencinin pamuk ipliği ile bağlı olduğu gerçeğini hiç aklından çıkarmamalıdır.

Spelling Bee faaliyetinin çocuklar için online İngilizce kursları için muhteşem bir çalışma tam üzerlerine biçilmiş harika bir elbise olduğunu düşünüyor ve çocuklar için online İngilizce kurslarında öncü kuruluş olarak varlığımızı sürdürebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.