Çocuklar için İngilizce kursu tanıtım sloganlarından biride kolej seviyesinde İngilizce olmuştur. aslında bu içerik olarak hiç bir anlam taşımasada verdiği mesaj ile velileri heyecanlandıran çocuklarının özel okula gidemediği için geri kaldığı duygusu ile bir çözüme götüren slogandır.

Nedir bu kolej İngilizcesi bilinmez ama çocuğunu özel okula yollayamayan ve ya yollamak istemeyen veli grubu için büyülü bir slogandır. Çocuklar için İngilizce kursu yöneticileri bu sloganı yıllar önce keşfetmiş ve görüldüğü kadarı ile uzun süre daha kullanacaktır.

İngilizce derslerinin devlet okullarında yeerli düzeyde olmadığı kesin ancak kolejlerin hepsinde müthiş bir İngilizce eğitimi mi var acaba. Kolejler tamamne İngilizce eğitimini çözmüşler mi? Bu soruların cevabı biraz muhallakta. 

Çocuklar için İngilizce kursları kolej seviyesinde İngilizce derken muhtemelen İngilizce eğitiminin sistematiğini çözmüş İngilizce'ye yeterli önemi veren kolejlerden bahsetmektedirler. ya da çocuklar için İngilizce kursları kolej seviysinde İngilizce sloganı ile CEFR Standartlarını uygulayan kolejleri anlatmak istiyor olabilirler.. Öylede olsa böylede olsa çocuklar için İngilizce kursu yöneticilerinin böyle bir konsept ve slogan ile yola çıkması çocuklar için İngilizce kursu velisini motiv edecek bir farkındalık oluşturacaktır.

Umarız bu slogan ile yola çıkan tüm çocuklar için ngilizce kursları hedeflerine ulaşır ve çocuklar için İngilizce kursu öğrencilerinin İngilizce eğitiminde başarılı olmasını sağlarlar.

Bizler Elmadil çocuklar için İngilizce kursu olarak öğrencilerimizin ister kolej ister devlet okulunda olsunlar mutlaka her gün İngilizce dinleme ve İngilizce okuam yapmasını öneriyor ve Elmadil çocuklar için İngilizce kursu olarak tüm ekibimizle dinleme ve okama çalışmalarına öğrencilerimizi yönlendiriyoruz.