Çocuklar için online İngilizce kurslarının ellerindeki tüm eğitim araç ve gereçlerini aynı zamanda tüm eğitim çalışmalarını aktif kullanmaları gerekir. Çocuklar için online İngilizce kursu öğrencileri deyim yerinde olursa hiç boş kalmamaları çocuklar için online İngilizce kursu öğrencileri başka ders ve çalışmalarına engel olmayacak şekilde sürekli İngilizce inputlar almalı.

Bu sürekli ve rahatsızlık vermeyen input akışı çocuklar için online İngilizce kursu velisinide memnun edecek çocuğunun çocuklar için online İngilizc kursu öğretmenleri ve çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri tarafından sürekli takip edildiği inancını haklı olarak pekiştirecek çocuklar için online İngilizce kursu velisini daha güvende hissetmesini sğlayacaktır.

Reading çalışmaları çocuklar için online İngilizce kursu öğrencilerinin İngilizce edinim sürecinde çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisini çok destekleyecek aktif faaliyetlerdendir.

Çocuklar için online İnglizce kursu öğrencisiçocuklar için online İngilizce kursunun başlangıç evresinde sessizce okunan metni dinleyerek okuma çalışmalarına başlayabilir. Bu sessiz takip çocuklar için onlin İngilizce kursu öğrencisinde bir okuma bilincini oluşmasında çok etkili olacak ardından öğretmeni ile yapacağı Reading çalışmalarında yavaş yavaş okuma faaliyeine kendi geçecektir.

Çocuklar için online İngilizce kursu yöneticileri ise bu süreçte bolca ve nitelikli okuma kaynağını çocuklar için online İngilizce kursu öğretmeni ve çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisine sunma görevini en iyi şekilde yapmalı çocuklar için online İngilizce kursu öğretmen ve çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisini kaynak sıkınısından kurtarmalıdır.

Reading çalışmalarında çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenleri v çocuklar için online İnilizce kursu yöneticilerinin çocuğun ve grubun seviyesine göre kitaplar seçmesi kitapların basitten zora doğru gelişim göstermesi çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenlerinin kitap sonunda çocuğun kitabı gerçekten nitelikli bir şekilde okuyup okumadığını küçük bir sınav ile test etmesi ise çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisinin gelişim sürecini daha da fazla kaliteli bir hale getirecektir.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursunda reading çalışmaları çok önem arz edip her gün çocuklar için online İngilizce kursumuzun öğrencilerinin 15 dakika sessiz okuma yapmasını sağlamaya çalışırken her hafta  sınıf arkadaşları ile öğretmeni gözetiminde ve eşliğinde Reading çalışması yapılmakta bir adet kitap ya da okuma parçası  birlikte okunmaktadır.