Çocuklar için online İngilizce kurslarında başlayan seviye programları çocuklar için online İngilizce kursu öğretmenlerinin performansları ve çocuklar için online İngilizce kursu yöneticilerinin takib ile genelde başarı ile sürdürülür ve devam eder. Ancak bunlardan başka bir çocuklar için online İngilizce kursu öğrenci grubu daha vardır ki bu öğrenciler risk altındadırlar.

Bir programa başka bie eğitim kurumunda başlayıp daha sonra o kurumdan bir şekilde mmnun kalmayıp çocuklar için online İngilizce kursuna öğrenci olarak katılmak isteyen bu çocukların seviye tespitleri çok nitelikli yapılmalı ve kendi seviyesine en uygun gruba dahil edilmelidir.

Çocuklar için online İngilizce kursunun yeni öğrencisinin biran önce çocuklar için online İngilizce kursu yöneticisinin yönlendirmesi ile çocuklar için online İngilizce kursu öğretmeninin yapacağı ek çalışmalar ile gruba ayak uydurması sağlanmalıdır.

Çocuklar için online İngilizce kursu öğretmeninin ve yöneticisinin yapacağı bu doğru hamle ile çocuklar için online İngilizce kursunun yeni öğrencisinin gryba uyumu hızlıca sağlandığında öğrenci kendini sahiplenen bu çocuklar için online İngilizce kursu yaklaşımını benimseyecek ve İngilizce derslerine daha da sevgi ve heyecan ile girecektir.

Çocuklar için online İngilizce kursuna çocuğunu teslim edecek olan çocuklar için online İngilizce kursunun yeni velisi kayıt aşamasında mutlaka çocuklar için online İngilizce kursunun yöneticisi ya da kayıt görevlisi ile alacağı bu hizmet hakkında bilgi edinmelidir.

Çocuklar için online İngilizce kursuna sonradan katılan bu yeni çocuklar için online İngilizce kursu öğrencisi göreceği ilgiden memnun kalması durumunda İngilizce dersini daha da ödüllendirecek ilgi ve alakasını arttıracaktır.

Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak bizler grubumuza sonradan katılan bu öğrencilerimizi özel olarak takviye etmekte özel ilgi göstermekte ve onu başlayacak bir sonraki programımıza hazır hale etirmekteyiz. 

Çocuklar için online İngilizce kursu yönetiminin yapacağı bu doğru hamle ile bir öğrenci daha İngilizce ediniminde çok yol alacaktır.