Değerli Velilerimiz Elmadil'e Hoşgeldiniz.

Sizin duygu ve düşünceleriniz bizler için çok önemli. Sizlerin çocuklarınızın İngilizce eğitimindeki rolünüzün önemininde farkındayız. Bu sayfada sizlerin görüşlerini tüm ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. Elmadil çocuklar için İngilizce kursu olarak sizlerle en güzeline ulaşacağız.

Elmadil - Edindikçe Kızarır

Yorumlar

 • Ilgın Poyraz

  Elmadil'de dikkatimizi çeken telefonda ilk yaptığımız konuşmada çocuklar için İngilizce eğitimine çok hakim bir öğretmenin bizi bilgilendirmesi oldu. Ne dediysek ne sorduysak mutlaka mantıklı bir açıklama ile cevap verdi konuştuğumuz öğretmen. Elmadil'e hemen kayıt yaptırmayıp tüm değerlendirmelerimizden sonra aylık ilk kayıtımızı yaptırdık. Şuan 3. ayımızdayız ve her şey ilk konuşmada aldığımız bilgiler doğrultusunda ilerliyor. Sürekli dinleme ve okuma çalışmalarından da çok memnunuz.

 • Seval H

  Bir akrabamın referansı ile Elmadil ailesine katıldık. Online derslerin ötesinde hafta içi yaptıkları İngilizce faaliyetler ve faaliyetin ertesi gün kontrolünden çok memnunum. Her istek ve sorumuza çok kısa bir sürede cevap vermeleri beni daha da güvende hissettiriyor. Tüm Elmadil ekibine, özellikle bizim işlerimizi takip eden Danışman Öğretmenimize ve de son olarak sınıf öğretmenimize teşekkür eder başarılar dilerim.

 • Melek Dönmez

  Kızım 2021 yılında Tıp Fakültesini bitirip hekimliğe başladı. Elmadil Yöneticilerini yıllar önceden tanırız. Bizlere ilkokul 4.sınıftan lise 2.sınıfa dek yüz yüze aynı bu sayfada anlattıkları eğitim sistemi ile İngilizce eğitimi vermişlerdi. Eminim ki aynı başarıyı online olarakta başaracaklardır. Kızım gerek mesleğinde gerekse okul yaşantısında İngilizce adına her zaman çok başarılı oldu. Teşekkürler Elmadil her zaman yanımızdaydın.

 • Ufuk Saylam

  Güzel yararlı bir iş yapıyorsunuz herdil bir insan anlayışı açısından bakıldığında çocuklarımıza yeni kimlikler kazandırmanız taktir edilecek bir olay Elmadil'in yöneticilerini çocuğumun yüz yüze İngilizce eğitiminden tanırım. İngilizce eğitim ilkelerini Online olarak yapmaları bir çok aile ve çocuğa kolaylıklar sağlayacaktır. Ellerinize ufkunuza sağlık rabbim güç kuvvet yol açıklığı versin.

 • Efıl Gökce

  Üç torunum var biri İstanbul'dan ikisi Ankaradan katılıyor. İstanbul'daki ile Ankara'nın küçüğü aynı sınıftalar. Derslerine severek girdiklerini görüyorum. Başarılar dilerim.

 • Sema E.

  Elmadil'de her zaman derslerde öğrencilere pozitif yaklaşan oğretmenlerle, perdenin arkasında sınıfı ve öğrencileri çok ciddi takip eden bir yönetim görüyorsunuz. Derslerde kamera kontrolleri ve yoklamalar anında ve sürekli yapılıyor. Bir de ödevler var. Her çarşamba haftalık ödevleri verip perşembe ödevin kontrolü ve ilk derste de ödevin cevapları veriliyor. Ben Elmadil'de bir veli olarak kendimi cok güvende hissediyorum. Teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

 • Ertan AKAR

  Hafta içi her aksam bir Ingilizce faaliyet sizi bekliyor. Evet bende ilk duyduğumda pek bir anlam verememiştim. Ama öğretmen olduğum için mantıklı gelmişti. Hafta içi saat 19.00 da bir faaliyet yolluyorlar ertesi gün nöbetçi öğretmen bu faaliyete verdiğimiz cevabı ya da çalışmamızı inceleyip bize SMS ile bilgi veriyor. Bir muddet sonra bu sizde ve çocuğunizda alışkanlık haline geliyor. İngilizce okuma ve Dinleme çalışmaları her gün. Başarılar dilerim.

 • Özcan ÖZALKAN

  Kayit aşmasında bir yönetici ile görüşmüştüm. "Elmadil bir özel okulun İngilizce zümresi gibi çalışmakta, öğrencilerimizin İngilizce gelişimine odaklanarak ilerliyoruz. Her öğrencimiz bizim için dil okulumuzun en önemli parçası, kimse bizi sadece bir kurs oarak görmesin". demişlerdi. Haklılarmış . Her dersimize her faaliyetimize eşlik ediyorlar. Böylesine bir öğrenci takibi ve veli bilgilendirme sistemi beklemiyordum. Biz memnunuz Öğretmenlerimize ve Elmadil yöneticilerine teşekkür ederim.

 • H. D.

  Merhaba, şu anda Bilkent Üniversitesinde 3. Sınıfta okuyan ve Bilkent Hazırlık sınavını başarı ile atlayan oğlumun öğretmenleri kurmuş Elmadil'i. Elmadil'in kurucularına, değerli öğretmenlerimize yeni kurumlarında başarılar diler, oğlumun Bilkent'teki başarısını gerçek mimarlarına teşekkür ederim. Biz Elmadil'i çok eskilerden tanırız eskiden beri güveniriz. Çalışkan ailelere de öneririz. Yolun açık olsun Elmadil.

 • Doğan D.

  Elmadil hakkinda ilk dikkatimi "10 ay İngilizce dersi 365 gün İngilizce" anlayışları çekti. Kayıttan hemen sonra her aksam saat 19.00 da çocuklarıma İngilizce faaliyet yollamaya başladılar. Ertesi gün bu faaliyeti doğru yapıp yapmadığımızı SMS ile bigilendirdiler. ve bu çalışmayı ardından da kontrolünü sürekli yaptilar. Elmadil resmen evimizin her gün içinde. Bununda çok faydasını görmekteyiz. Bakalım daha süreçte neler yaşayacağız.

 • Selami Bekmezci

  Elmadil markası güven veren bir dil kursunun pandemi dolayısıyla internet ortamından sunduğu kaliteli bir hizmettir. İleriki zamanlarda büyükler için mesleki dil kurslarını vermesini de sabırsızlıkla bekliyoruz. Web sayfasının çok detaylı ve kaliteli bir içerikte hazırlanmış olması Elmadil yönetiminin velilere ve hizmet alanlara verdiği değeri de göstermektedir. Başarılarının devamını diler, teşekkür ederim.

 • Selcuk B

  Elmadil'in veli iletişimi ve öğrenci gelişim takibini genel olarak onaylıyor ve bu tip çalışmaları beğenerek destekliyorum. Günlük olarak yapılan veli iletişimi kurumun velilere verdiği önemi insana hissetririyor. Umarım bu düzeninizi bozmazsınız.

 • Gonca S.

  Pandemi sürecinde tanıştık Elmadil ile ve iyi ki diyorum... Oğlumuzun dil eğitiminde çok profesyonel ve işini ciddiyetle yapan bir kadro ile işbirliği yapmak ciddi bir sıçramaya yok açtı. Bir yılı tamamladık ve bu 1 yılın sonunda doğru dürüst kelimeleri telaffuz edemeyen çocuğumuz seri bir şekilde okumaya ve ingilizce film izlemeye başladı. Pandeminin bize kazandırdığı en önemli şey Elmadil oldu iyi ki varsınız :)

 • Serhat Zeytin

  Benim kızım online eğitiminizi aldı ve çok severek eğitimine devam etti. Bizde gelişiminden son derece memnun kaldık. Elnadil ekibine sonsuz teşekkürler

 • Safiye A.

  Pandemi dönemin de başlayan Elmadil serüvenimiz şimdilerde dışarı çıkmadan geç kaldın yetişmedin olmadan büyük rahatlık oldu bana ve kızıma eğitim süreci ise çok iyi biz memnunuz öğrenci takibi ve eksiklere nokta atışları gayet iii Herkese tavsiye ediyorum .

 • Şaban Y.

  Eğitim işi gönül işi diye boşuna dememişler.. Tecrübeniz ve deneyimli kadronuzla fark yaratmaya devam ediyorsunuz..Online platformda bireysel nitelikli takip yapabilen kurumların başında geliyorsunuz..Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebildiğimiz bir kurs olduğunuz ve bu alandaki yavrularımıza olan desteğiniz için sonsuz tesekkurler..İyi ki varsınız..Elmadil Ailesi..

 • Esin Bozdoğan

  Yiğenimi bu kursa yazdırdım, birinci yılı geride bıraktık. Bu süreçte yiğenimde çok önemli gelişmelere şahit oldum. Yöneticisinden öğretmenine büyük bir öz veriyle çaba harcıyorlar. Kursun online olması hem ulaşım hem de zaman kaybı açısından oldukça önemli. Biz kursa devam kararı aldık, inşallah sonuna kadar götürürüz. İngilizce artık dünya dili, imkanı olan bütün çocukların küçük yaştan itibaren öğrenmelerinin faydasına inanıyorum. Emeği geçenlere teşekkürler.

 • Fatih Bekmezci

  Pandemi döneminde evden çıkma zorunluluğu olmadan cocuklara Ingilizce dersini bu kadar güzel vereceklerini hiç düşünmemiştim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 • Coşkun DUMAN

  Elmadilin kadrosu ve programının çok etkili bulduk şimdiye kadarki gelişmeler oldukça tatmin edici.Veli bilgilendirmelerini çok sağlıklı .Buradan önemli bir kazanımla ayrılacağımızı düşünüyorum.Umarım Herşey şimdiye kadarki gibi profesyonelce ve disiplin ile yürür

 • Öykü

  Ben ingilizce dinlemeye cok kuçukken başladim. Bir sure yuzyuze bir kursa gittim, ve şimdi elmadil'e devam ediyorum. Elmadil'de öğretmenlerim dinlemenin yanında okumayi da önemsiyorlar. Elmadil'in en güzel yanlarindan biri de evden ders yapabilmek. Sabah kalkip derse başlayabilmek guzel.Elmadil'i seviyorum, öğretmenlerime tesekkür ediyorum.

 • Suat Yıldız

  Erken kayıt yaptırdık. Daha dersler başlamadan kayıttan hemen sonra dinleme ve okuma çalışmalarına başlandı. Diğer kurslardan farklı bir yapınız var. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek. Umarım başladığınız gibi iyi devam ettirebilirsiniz?

 • Zuhal Gökçe

  İki kızım da Elmadil'de ve iyiki burdalar. Evden çıkma telaşı olmaması büyük rahatlık. Eğitime gelince ilgi ve takip en üst seviyede, dersler verimli. Dinleme ve okumaya çok önem veriliyor. Biz çok memnunuz. Herkese tavsiye ederiz.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.