Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak sınıf kontenjanlarımızı 12 öğrencide tutuyorduk . Ancak zaman içerisinde derslerdeki performanslara bakarak öğrenci ve öğretmen iletişimini gözlemleyerek gördük ki online İngilizce kurslarında sınıf mevcutları 8 kişiden fazla olduğunda çocukların zorluk çektiyorlar.

Online İngilizce kursu işletmeciliğini en iyi şeklde yapmak isteyen bir online İngilizce kursu yöneticisinin somut adımlar atarak en ideal koşulları öğrencilerine ve online İngilizce kursu velilerine yaşatabilmesi adına öellikle başlangıç gruplarında online İngilizce kursu sınıf mevcutlarını sekiz öğrenciden fazla tutulmamamsı gerekliliğini farkettik.

Online İngilizce kursu sınıfları 12 kişide olsa çocuk yine aynı şekilde İngilizce edinimini belki sürdürecek ama online İnglizce kursunu daha nitelikli ve verimli yapmak varken neden bu koşullardan vazgeçilsin ki diye düşündük.

Sonuç olarak online İngilizce kursu ailelerin en kıymetli varliklarını teslim alıp onları olabildiğince güzel yerlere taşımak görevinde ise bu görevi yerine getirmenin en ideal şartları uygulanmalı.

Online İngilizce kursun sınıflarının kalabalık olmasının dezavantajı şeklinde de görülmemeli bu olay. Odaklanılması gereken yer online İngilizce kursu öğrencisi ile ilgilenen öğretmen sayesinde çocuğun daha mutlu olma ve İngilizce'ye karşı ilgisinin artması meselesidir.

Bizler Elmadil çocuklar için online İngilizce kursu olarak 8 kişilik sınıflarda daha yüksek motivasyon ile öğrencilerimizin İngilizce'yi edineceği inancı ile bu uygulamaya geçtik. Başarılı olacağımıza da eminiz. 

Online İngilizce kursu işletmeleri İngilizce eğitiminin her aşamasında sektöre örnek olacak davranışlar ile "online İngilizce kursu işletmelerini hep bir adım önde tutma çabasında olmalıdırlar" düşüncesinden taviz vermeyide düşünmemekteyiz.