9 yaş İngilizce dil kursu öğrencileri kendi aralarında üç gruba ayrılabilirler. Birinci grup 9 yaş İngilzce kursu öğrencileri ilk defa İngilizce eğitimine başlayan 3. sınıf örencileri  ikinci grup 9 yaş İngilizce dil kursu çocukları ilk defa İngilizce eğitimine başlayan 4.sınıf öğrencileri ve üçüncü grup 9 yaş İngilizce dil kursu öğrencileri ise daha küçük yaşta İngilizce eğitimine başlayan çocuklardır.

9 yaş İngilizce dil kursu öğrencileri ister Pre-A1.1 seviyesinde olsun ister A1.1 Seviyesinde olsun ilk ve en önemli yapacakları faaaliyet dinleme becerisi ağırlıklı çalışmalar olacaktır. Hemen ardından okuma becerisi çalışmaları ile desteklenmesi gereken bu çocuklarımız yüksek motivasyon ile İngilizce eğitimlerine devam etmelilerdir.

9 yaş İngilizce dil kursu öğrencileri yaş olarak oldukça narin bir grupta oldukları için öğretmenleri tarafından her daim yüksek motivasyonda mutluluk içerisinde İngilizce derslerine katılmaları sağlanmalıdır.

9 yaş İngilizce dil kursu öğrencileri için haftada 4 ders saati İngilizce dersi yeterince okuma ve dinleme çalışmaları ile desteklenir ise maksimum başarı sağlanabilir. Zaten 9 yaş İngilizce dil kursu öğrencilerinin kurs yollarında vakit kaybetmesininde bir anlamı bulunmamaktadır. 9 yaş çocuklar online İngilizce kursları içerisinde kendi yaş gruplarında ve kendi seviyelerinde öğrenciler ve uygun seçilmiş bir ders kitabı eşliğinde İngilizce konularında çok hızlı ve nitelikli bir ilerleyiş sürdürebilirler.

9 yaş İngilizce dil kursu öğrencileri için en az 6 yıllık bir eğitim planlaması yapılması son derece uygun bir eğitim davranışı olcaktır.

Elmadil çouklar için online İngilizce dil kursu olarak bizler 9 yaş İngilizce kursu öğrencilerimiz için kendi seviyelerinde homojen olarak düzenlenmiş sınıflarda uygun ders kitabı eşiliğinde programlarımızı düzenlemekteyiz. Programlarımız hakkında detaylı bilgileri web sayfamızda bulabilirsiniz